PROPOZYCJA NIE TYLKO DLA DRWALI

Koszule flanelowe z sukcesem powróciły do kanonu mody męskiej. W tym kontekście bardzo korzystnie wypada najnowsza propozycja marki Lahti Pro – we wrześniu do sprzedaży trafiła ocieplana flanelowa kraciasta koszula oznaczona jako L41807.

To pozycja idealna dla wszystkich, którzy wiedzą, że jednym z najpopularniejszych obecnie trendów w modzie męskiej jest aktywne czerpanie inspiracji z tzw. segmentu workwear, czyli odzieży roboczej, a w niej kraciasta koszula z grubszej flaneli jest obecna od bardzo dawna. Oprócz tytułowych drwali koszule flanelowe są częścią garderoby bardzo chętnie wybieraną przez m.in. kolejarzy, monterów, budowlańców, górników, stoczniowców, stolarzy i przedstawicieli wielu innych zawodów technicznych.

 

Ocieplana flanelowa koszula Lahti

Pro to najlepszy przykład na, że niegdyś bardzo wyraźna linia oddzielająca ubrania codziennego użytku od tych wykorzystywanych w pracy ulega zatarciu. Kiedy bowiem spojrzymy na flanelową propozycję Lahti Pro, nie będziemy mieli złudzeń – model ten znakomicie koreluje na przykład z dżinsami lub czarnymi bojówkami oraz skórzanymi butami za kostkę. Taki komplet tworzy dobrze wyglądający zestaw i – co bardzo ważne – jest zgodny z panującymi w modzie męskiej trendami. Takie zestawienie jest wręcz idealne na spacer po lesie, na wycieczkę, a także na co dzień dla osób, które preferują luźny styl.

Ocieplana koszula flanelowa Lahti Pro L41807 uszyta jest ze 100% bawełny o gramaturze 170 g/m2. Jak przystało na ten rodzaj ubioru, posiada atrakcyjny wizualnie wzór nawiązujący do szkockich tartanów klanowych. Ten charakterystyczny splot to krata utworzona z krzyżujących się pasów przebiegających w takim samym porządku zarówno wzdłuż osnowy, jak i wątku.


W koszuli L41807 warstwę odpowiedzialną za zapewnienie optymalnych warunków termicznych tworzy poliestrowa ocieplina o gramaturze 220 g/m2. Gwarantuje ona użytkownikowi komfort cieplny w chłodniejsze dni i jednocześnie znacznie podnosi walory estetyczne koszuli. Nadaje jej wyjątkowości i miłego dla oka wyglądu. Ocieplina ma wygląd tzw. baranka. Jest to miękka w dotyku dzianina futerkowa o krótkim, skręconym włosiu, imitującym owcze kędziorki. Materiał w kontakcie ze skórą daje dużo ciepła, dzięki czemu jest idealny do ocieplania lub podszycia odzieży takiej jak kurtki, czy bluzy.

Ważną częścią nowej koszuli flanelowej Lahti Pro jest praktyczny duży i ciepły kaptur. Można go dopasować do kształtu głowy za pomocą dwóch troczków. Innymi elementami charakterystycznymi dla nowego wyrobu oznaczonego znakiem Lahti Pro są granatowe dżinsowe wstawki umieszczone na łokciach i barkach. Oprócz podniesienia walorów estetycznych ubrania pełnią one również rolę dodatkowych wzmocnień i przedłużają czas użytkowania. Koszula flanelowa L41807 dostępna jest w rozmiarach od S do 3XL i spełnia wymagania normy EN ISO 13688.

JCh

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar