PROLINE ZE ZŁOTYM GODŁEM TOP MARKA

Narzędzia Proline zostały odznaczone godłem TOP MARKA 2019 w prestiżowym projekcie Laur Konsumenta w kategorii narzędzia ręczne. Top Marka jest nagrodą dla szczególnie wybitnych pozycji wśród marek konkurencyjnych.

 

W ostatnich dniach października PROLINE został uroczyście przyjęty do elitarnego grona marek, którego członkowie rokrocznie – mimo zmieniających się trendów rynkowych – utrzymują czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta. Został wyróżniony przez organizatora programu Laur Konsumenta przyznaniem Godła Top Marka. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji – niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych firm dokonuje komisja konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane

przez klientów w tym plebiscycie. Odznaczenie marki PROLINE tytułem Top Marka potwierdza wysoką rozpoznawalność i wartość wśród finalnych użytkowników narzędzi. – To kolejna nagroda przyznana marce PROLINE. Potwierdza ona jej pozycję na rynku i daje nam ona wiele satysfakcji, ponieważ jest dowodem na to, że reprezentowane przez PROLINE wartości idealnie wpisują się w oczekiwania osób, które naszymi narzędziami pracują. Od chwili wprowadzenia pierwszego produktu Proline na rynek intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami wpływającymi na wysoką użyteczność naszych produktów: wprowadzamy modyfikacje, zmieniamy technologie, stale poszukujemy rozwiązań odpowiadającym wymaganiom klienta XXI wieku. Godło „Top Marka” zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad poszukiwaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz dalszych działań na rzecz zwiększenia jakości naszych produktów – powiedziała w czasie ceremonii wręczenie godła Joanna Woźniak, dyrektor marketingu Profix.

 

Powszechnie wiadomo, że sukces każdej firmy zależy od bardzo wielu czynników: innowacyjności, wytrwałości w realizacji ambitnych celów, a także doskonałej znajomości rynku, jego odbiorców oraz zasad działania. Niezależnie od obranych priorytetów w centrum zainteresowania firmy Profix zawsze znajduje się klient i jego oczekiwania oraz preferencje w doborze odpowiedniej oferty.

Proline to obecnie najszersza w Polsce oferta narzędzi ręcznych i akcesoriów. W tej chwili już blisko 5000 najwyższej jakości produktów jest oznaczonych tą marką.
PROLINE nieprzerwanie od kilku ostatnich lat jest wyróżniana w programie Laur Konsumenta w kategorii narzędzia ręczne. Marka przeszła przez wszystkie szczeble popularności, aby w tym roku uzyskać najwyższe z możliwych wyróżnień – Złoty Laur Konsumenta. To wyróżnienie nie tylko pozytywnie wpływa na wizerunek marki, ale i potwierdza jakość oferowanych produktów. Tytuł ten jest swoistym dowodem uznania finalnych użytkowników.

 

Laur Konsumenta jest ogólnopolskim plebiscytem, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, usług i marek w różnych kategoriach. To Polacy wyrażają swoją opinię o produktach dostępnych na rynku, stąd wyjątkowy prestiż tej nagrody i wyróżnienie dla danego produktu firmy.

 

Laur Konsumenta przyznaje się w 13 kategoriach, takich jak AGD/RTV, budownictwo, chemia gospodarcza, dom i ogród, dziecko, finanse, hobby, motoryzacja, odzież, artykuły spożywcze/restauracje, uroda, zdrowie i inne. Laur Konsumenta odzwierciedla tendencje rynkowe w danej kategorii. Odpowiada także na ważne pytanie, a mianowicie, które produkty i usługi w swojej kategorii są najpopularniejsze. Jest prestiżową nagrodą, którą otrzymują najlepsze produkty i marki.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar