PROLINE – LINIA NARZĘDZI DO PIELĘGNACJI OGRODU KLASY PREMIUM

Czy sekatory, nożyce do gałęzi mogą być jeszcze lepsze? Nowa linia narzędzi do pielęgnacji ogrodu PROLINE jest tego dobrym przykładem.

W jej skład wchodzą m.in. sekatory, nożyce do gałęzi, żywopłotów. Na uwagę zasługują modele wyposażone w teleskopowe ramiona z intuicyjnym systemem regulacji długości. Pozwalają one ciąć bez konieczności używania drabiny. Zastosowany bezstopniowy system regulacji z intuicyjną blokadą precyzyjnie dostosowuje długość ramion do potrzeb. Blokada ustawień działa na zasadzie przełącznika – obrót do wewnątrz zwalania blokadę, a na zewnątrz ją blokuje. Ramiona nożyc do gałęzi wykonane są z aluminium. Dzięki temu narzędzie ma niską wagę oraz jest odporne na korozję. Ostrza nożyc

i sekatorów wykonane zostały z trudnościeralnej stali. Są dodatkowe zabezpieczone powłoką teflonową, która sprawia, że sok czy żywica nie przyklejają się do powierzchni. Z myślą o wygodzie użytkowników narzędzia wyposażono w miłe w dotyku, antypoślizgowe rękojeści zwiększające komfort pracy i zapobiegające powstawaniu odcisków. W czasie ubiegłorocznych wrześniowych targów „Zieleń to życie” narzędzia wchodzące w skład linii PROLINE PREMIUM zostały wyróżnione statuetką Garden Trendy 2017.

proline premium press_v2
JCh

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar