PROFIX wyróżniony przez DELOITTE

Podczas uroczystej gali w Warszawie zaprezentowano laureatów I edycji plebiscytu Best Managed Companies Poland 2022. Wśród nich znalazł się PROFIX.

Konkurs Best Managed Companies

Konkurs Best Managed Companies organizowany jest przez globalną firmę doradczą Deloitte. Jego jury jako jedyne na świecie szczegółowo i skrupulatnie przygląda się firmom i weryfikuje ich podejście do prowadzenia biznesu. Konkurs ten pierwszy raz został zorganizowany w 1993 r. w Kanadzie przez Deloitte Private. Obecnie jest przeprowadzona już w kilkudziesięciu krajach, zaś kolejne są zainteresowane jego organizacją. Każdego roku biorą w nim udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą skrupulatny proces weryfikacji – analizowane są ich kompetencje,

procesy i strategia w odniesieniu do najlepszych praktyk zarządczych stosowanych w przedsiębiorstwach prywatnych na całym świecie. W tym roku po raz pierwszy odbyła się polska edycja konkursu nazwana Best Managed Companies Poland.

Wyróżnienie dla PROFIX

Firma PROFIX została doceniona przez jego audytorów i znalazła się w zaszczytnym gronie podmiotów-laureatów I edycji polskiej tego prestiżowego konkursu. Aspekty działalności firmy PROFIX, które specjaliści z Deloitte uznali za szczególnie godne wyróżnienia, to unikalna polityka kadrowa i relacje wewnątrz firmy, które profitują jej bardzo dobrymi wynikami i tworzą siłę Grupy PROFIX oraz jej marek. Co ważne, wyróżnienie dla PROFIX zostało przyznane na podstawie identycznych, ostrych kryteriów stosowanych w 45 najbardziej rozwiniętych gospodarkach świata i w kontekście osiągnięć działających w nich firm, mających nierzadko kilkusetletnią tradycję.
Jesteśmy prawdziwie zbudowani tym wyróżnieniem – świadczy ono o dojrzałości zarówno rodzimej gospodarki, jak i naszej organizacji, która buduje z powodzeniem polski oraz europejski rynek narzędzi i odzieży roboczej od prawie 30 lat. Znaleźć się w gronie wyróżnionych to zarówno zaszczyt, jak i zobowiązanie oraz motywator do dalszych starań w obszarze zarządzania każdym etapem naszej pracy, przy zachowaniu zdrowych relacji wewnątrz zespołu – powiedział Mirosław Cichecki, prezes zarządu GRUPY PROFIX po odebraniu wyróżnienia.

Mirosław Cichecki, prezes zarządu GRUPY PROFIX (po prawej), odbiera wyróżnienie od przedstawicieli Deloitte

opr. HB (mat. Profix)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments