Profix nagrodzony za działania marketingowe

Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Business Centre Club uhonorowały warszawską firmę Profix Medalem Europejskim. Wyróżnienie zostało przyznane za „System wspierania sprzedaży w Sklepach Patronackich Proline”.


Komisja weryfikacyjna potwierdziła, że Profix optymalnie wykorzystuje możliwości, jakie daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej. Korzysta ze szkoleń, seminariów, a w podejmowanych decyzjach bierze pod uwagę wnioski płynące z badań rynku. Dzięki innowacyjnemu realizowaniu przyjętej strategii warszawska firma dynamicznie się rozwija, a jej oferta jest coraz bardziej rozpoznawalna i trafia do coraz szerszego grona odbiorców. W ramach nagrodzonego systemu klienci warszawskiej firmy, obok wysokiej jakości produktów,

otrzymują skuteczne wsparcie marketingowe.

Obecnie z programu Wspierania Sprzedaży w Sklepach Patronackich Proline korzysta blisko 300 placówek zlokalizowanych w całej Polsce. Ich właściciele mogą liczyć m.in. na: ujednolicenie wizerunku, dostęp do atrakcyjnych materiałów reklamowych oraz organizację wspólnych akcji reklamowych (reklama zewnętrzna, prasowa).

Sklepy Patronackie Proline mają dostęp do atrakcyjnych ofert przygotowanych z myślą o ostatecznych klientach. Placówki korzystają także z wszechstronnego doradztwa w zakresie tworzenia profesjonalnej ekspozycji narzędzi oraz oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego. Uczestnicy programu biorą udział w cyklicznych szkoleniach poświęconych skutecznym technikom sprzedaży. Sklepy Patronackie Proline to obecnie najliczniejsza sieć sklepów, która skupia najlepsze punkty sprzedaży narzędzi i elektronarzędzi w Polsce. Sklepy, które są zainteresowane przystąpieniem do programu, przechodzą audyt i podpisują umowę. Od tej chwili mają dostęp do programu wsparcia sprzedaży i mogą bardziej efektywnie konkurować na rynku. Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie przedsiębiorcom idei Unii Europejskiej. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jest jednocześnie rekomendacją wystawioną wyróżnionym usługom i produktom: przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych (reprezentowane przez ministra ds. członkostwa w UE) oraz Business Centre Club. Medal Europejski przyznawany jest już od 11 lat, a wśród nagrodzonych nim firm są zarówno najwięksi polscy producenci, banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, liderzy branży budowlanej, firmy informatyczne i telekomunikacyjne. Profix otrzymał Medal Europejski po raz drugi.

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments