PROFIX MIĘDZYNARODOWYM CZEMPIONEM 2019

Profix znalazł się wśród laureatów 8. edycji konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”. Firma otrzymała nagrodę w kategorii „Inwestor – Małe i Średnie Przedsiębiorstwa”.

3 grudnia 2019 na uroczystej gali ogłoszono zwycięzców 8. edycji konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”, organizowanego przez PwC i „Puls Biznesu” we współpracy z PKO Bankiem Polskim. Celem inicjatywy jest wyróżnianie i promocja polskich firm odnoszących sukcesy na międzynarodowych rynkach.

 

– Jest nam bardzo miło, że nasza działalność została dostrzeżona i doceniona przez PricewaterhouseCoopers – świadczącą usługi księgowe audytorskie i doradcze. Od kilku lat z dużym powodzeniem rozszerzamy naszą sieć dystrybucji na rynkach zagranicznych. Cieszy nas to,

że zarówno oferta produktowa jak i proponowane rozwiązania biznesowe są ciekawą propozycją dla odbiorców z innych krajów. Kolejne inwestycje na rynkach zagranicznych dają nam możliwość zaproponowania naszym obecnym kontrahentom dodatkowych korzyści ułatwiających prowadzenie biznesu – mówi Barbara Ziemka, wiceprezes Profix.

Celem konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” jest promocja polskich firm odnoszących znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych jako inwestorzy lub eksporterzy oraz promocja korzyści, jakie z tytułu takiej działalności odnosić mogą nie tylko one, ale także cała polska gospodarka.

Konkurs jest organizowany wspólnie przez firmę doradczą PwC i „Puls Biznesu”. Partnerem strategicznym 8. edycji konkursu jest PKO Bank Polski, partnerami: KUKE, ARP i KGHM. Konkurs został także objęty honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii (obecnie MinisterstwoRozwoju).

JCh
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments