PROFESJONALNY ZESTAW NARZĘDZIOWY YATO YT-38911

Zestaw narzędziowy YATO YT-38911 w walizce zawiera 79 starannie dobranych elementów do zastosowań profesjonalnych. Sprawdzi się doskonale zarówno w stacjonarnym warsztacie, jak i podczas wyjazdowej naprawy.

Głównym elementem zestawu YATO YT-38911 są oczywiście nasadki wyposażone w system AS-Drive. To specjalny kształt sześciokąta, który pozwala przenosić maksymalny moment o 25% większy od tradycyjnych konstrukcji, a przy tym zabezpiecza łby śrub przed uszkodzeniami. Nasadki (o rozmiarach od 10 do 32 mm) wykonano z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej CrV 50BV3 metodą kucia matrycowego i poddano kalibracji. Dzięki tym zabiegom sprzęt charakteryzuje się dużą trwałością i dokładnością wykonania. Do napędu nasadek zastosowano dwie grzechotki z zabierakami

kwadratowymi 1/4” i 1/2” i mechanizmami wyposażonymi w 72 zęby o skoku roboczym 5°. Obie są wykonane także z wysokogatunkowej stali. Nasadkom i grzechotkom towarzyszą także pokrętło 1/4”, przedłużki, adaptery przegubowe Cardana i nasadki do świec zapłonowych.

yt-38911_skos

W walizce znajdziemy także komplet kluczy płasko-oczkowych o rozmiarach od 6 do 24 mm i scyzorykowy komplet kluczy imbusowych (2,3–10 mm). Ale to nie wszystko, bo w skład zestawu wchodzi bogaty komplet wkrętaków płaskich i krzyżowych Philips. Są tam też kombinerki, szczypce płaskie, obcinacze czołowe, szczypce do rur, szczypce Morse’a, młotek, piła 300 mm, przecinak i nóż tapicerski z wysuwanym ostrzem.

Marek Pudło

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar