Agregaty prądotwórcze Kaltmann PRO

W ofercie niemieckiej firmy Kaltmann znajdziemy bardzo solidne i zaawansowane technicznie agregaty prądotwórcze serii PRO. Składają się na nią trzy modele – K-AK3800PRO, K-AK6500PRO i K-AK10000EPRO.

 

Pierwszy z nich jest najmniejszy (moc maksymalna 3100 W) i znajduje zastosowanie głównie w pracach przydomowych, działkowych bądź jako źródło prądu na kempingu. Dwa kolejne to bardzo wydajne generatory (odpowiednio 5500 W i 10.000 W) do zastosowań budowlanych. Model K-AK3800PRO to agregat jednofazowy, podczas gdy K-AK6500PRO i K-AK10000EPRO są wersjami trójfazowymi. Wszystkie mają regulatory napięcia AVR i bezpieczniki przeciążeniowe, które chronią podpięte urządzenia przed skokami napięcia.
W agregatach Kaltmann PRO

pracują benzynowe 4-suwowe silniki spalinowe. Zamocowane są w ramowych konstrukcjach na elastycznych poduszkach, które redukują drgania urządzenia. W silnikach zastosowano wskaźniki poziomu benzyny i czujniki poziomu oleju, które zabezpieczają jednostki napędowe przed zatarciem w momencie niedostatecznego smarowania. Silniki współpracują z linkowym rozrusznikiem i układem Easy StartSystem.

ZOBACZ TAKŻE
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Błażej
Błażej
3 lat temu

Agregaty przereklamowane. Dobre ceny, ale nie oczekujcie od nich za wiele. Tyle w temacie.