PRO DEMO TOUR

Jesienią br. firma PRO zorganizowała cykl szkoleń i pokazów „PRO DEMO TOUR” przeznaczonych dla profesjonalistów, który zakończy się 4 grudnia. Do końca listopada samochód pokazowy PRO odwiedził już 16 województw, a jego załoga w tym czasie przeszkoliła setki klientów.

Nasz samochód pokazowy prezentuje w swoim wnętrzu tylko część z szerokiej oferty produktowej marki PRO – poinformował Krzysztof Szyndler, senior marketing manager w PRO Sp. z o.o. – W czasie bardzo intensywnej jesieni organizowaliśmy razem z partnerami handlowymi dni

otwarte, pikniki itp. wydarzenia, podczas których największym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia z zakresu urządzeń laserowych i optycznych oraz narzędzi ręcznych.
Odbywające się w ramach „PRO DEMO TOUR” spotkania z klientami to doskonała okazja do szerszego poznania samej firmy PRO oraz wszystkich innowacyjnych rozwiązań technicznych zastosowanych w jej produktach, w także nowości, które w br. wzbogaciły jej asortyment. – Zapraszamy profesjonalistów na co dzień związanych z branżą budowlaną lub narzędziową do odwiedzenia naszego mobilnego showroomu – powiedział Krzysztof Szyndler. – Dokładne informacje na temat terminów i miejsc szkoleń oraz pokazów „PRO DEMO TOUR” są dostępne na: FB/protoolsnarzedzia.

opr. HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments