Pro Building Expo – tajny agent biznesu

Pro Building Expo to największe targi budowalne, narzędziowe i hydrauliczne w Polsce Północnej. Na terenie 9 hektarowego centrum rekreacyjnego w Stężycy spotka się 8000 przedstawicieli firm, aby zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców, m.in. z takich branż jak budowlana, wykończeniowa, narzędziowa, hydrauliczna, stolarska, odzieżowa i itd.

Jeśli ktoś planuje rozwijać swój biznes, szuka nowych rozwiązań, technologii czy narzędzi to uczestnictwo w targach Pro Building Expo jest najlepszym rozwiązaniem. To niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych. W nietypowej wręcz piknikowej atmosferze prezentowane będą najnowsze produkty i usługi w branży. Będzie

można skorzystać ze specjalnych cenowych ofert targowych i osobiście przetestować produkty na ekspozycjach liderów rynku. Będzie to czas na indywidualne, merytoryczne rozmowy, też na to, by przedstawić swoje potrzeby, wyrazić opinie i wspólnie z innymi fachowcami znaleźć najlepsze biznesowe rozwiązania.

Łącząc targi handlowe z rodzinnym piknikiem, organizatorzy zapraszają fachowców wszystkich branż wraz z osobami towarzyszącymi, dla których przygotowano w miasteczku targowym strefę dla dzieci, strefę dla kobiet i motoryzacyjną, konkursy, wiele pokazów innych atrakcji. Weekend 11 i 12 czerwca warto spędzić w Stężycy na Kaszubach i połączyć rozwój własnego biznesu z rodzinnym piknikowaniem, bowiem Pro Building Expo to targi, które wyznaczają nowe standardy biznesu.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments