Precyzyjne klucze dynamometryczne

Od lat znane na rynku są narzędzia COVAL. Jednak dopiero od niedawna można nabyć specjalistyczne przyrządy do serwisu i diagnostyki samochodowej z nowym logo COVAL.

 

 

Precyzyjne wykonanie, wzorowa ergonomia i jakość zastosowanych materiałów były priorytetem w tworzeniu nowej linii narzędzi. Poprzez bliską współpracę z profesjonalnymi serwisami zawodników startujących w COVAL Puchar Polski Off-Road.pl udało się stworzyć narzędzia jak najbardziej przygotowane do ciężkiej pracy. Jednymi z najbardziej przydatnych, a wręcz nieodzownych narzędzi w pracach serwisów samochodowych są klucze dynamometryczne. I tu COVAL oferuje bardzo ciekawe rozwiązania. Proste

klucze z nastawem mechanicznym i nowoczesne z regulacją elektroniczną pozwalają precyzyjnie kontrolować siłę dokręcania śrub. Godnym polecenia produktem jest zestaw klucza dynamometrycznego 1/2” z wymiennymi końcówkami NKDK12-01, który stanowi kompletne rozwiązanie dla serwisów samochodowych. Jako uzupełnienie można dokupić świetne nasadki, które są oferowane pojedynczo i w kompletach.

Dziś COVAL zaopatruje warsztaty samochodowe od prostych narzędzi do skomplikowanych urządzeń diagnostycznych. Wciąż jednak pracujemy nad udoskonalaniem i zwiększaniem oferowanego asortymentu. Więcej informacji na stronie WWW.COVAL.COM.PL.

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar