POZIOMNICA ELEKTRONICZNA Z LASEREM YATO YT-30400

Do swojej oferty marka YATO wprowadziła profesjonalną aluminiową poziomnicę elektroniczną z wbudowanym laserem – YT-30400.

yt-30400_opak

Poziomnica elektroniczna YATO YT-30400 przeznaczona jest do wykonywania precyzyjnych pomiarów podczas prac budowlanych, remontowych i dekoratorskich. Wyznaczymy nią linie pionowe i poziome z dokładnością 5 mm/m. Wyniki pomiarów odczytuje się na dużym, podświetlanym ekranie LCD. Możemy je też rejestrować i przechowywać w pamięci przyrządu. Zadany lub ustawiony przez użytkownika kąt może być przeniesiony na odległość do 20 m za pomocą lasera znajdującego się na jednym

z boków poziomnicy. Możliwe jest też rzutowanie punktu, linii ciągłej lub linii przecinających się pod kątem prostym. Laser pracuje z dokładnością pomiarową 0,3 mm/10 m. Dzięki dwóm libellom wbudowanym w aluminiowy profil można używać poziomnicy YATO YT-30400 w sposób tradycyjny. Wyposażono ją też w funkcję dźwiękowej sygnalizacji osiągnięcia założonych wartości pomiarowych. Poziomnica YATO YT-30400 ma długość 610 mm i zasilana jest bateriami 1,5 V. Wykonano ją z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Przyrządem można pracować w temperaturach 0–60°C.

YT-30400_c
HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments