POZIOMICE Z SERII „VULCAN” FIRMY KAPRO

Poziomice z serii „Vulcan” firmy KAPRO charakteryzują się wzmocnionym profilem o grubości 1,6 mm, wykonanym z wysokiej jakości aluminium.

Przyrządy te mają dwie frezowane powierzchnie (w modelach do 120 cm) i rowek „V-groove” w dolnej części do pomiaru rur. Na ich końcach znajdują się gumowe zaślepki amortyzujące wstrząsy, a po bokach antypoślizgowe uchwyty ścienne. Poziomice KAPRO Vulcan posiadają 3 libelki zatopione w litym bloczku akrylowym, które są odporne na wstrząsy i promienie UV. Producent daje na nie dożywotnią gwarancję.

Główna środkowa libelka jest powiększona i umożliwia wyraźną obserwację zachowania się bąbla.
Wyjątkowym rozwiązaniem, zastosowanym w poziomnicach KAPRO Vulcan, jest libelka pionowa z witryną Plumb Site® Dual View™. Umożliwia ona odczyt zarówno z boku, jak i od czoła przyrządu. Dokładność prezentowanych poziomic to 0,5 mm/m. Zastosowano w nich też ergonomiczny, przyjemny w dotyku gumowy uchwyt zapewniający wygodę trzymania oraz skutecznie tłumiący drgania. Poziomice KAPRO Vulcan posiadają certyfikat dokładności pomiaru VPA. Są dostępne w następujących długościach: 40, 60, 80, 100, 120, 150, 200 i 250 cm.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments