POMPY ZATAPIALNE OD YATO

Cztery nowe pompy zanurzeniowe YATO przeznaczone są do przepompowywania wody czystej i zanieczyszczonej ze zbiorników wody deszczowej oraz studni. Mogą być wykorzystywane w gospodarstwach domowych i rolnych, na działkach, budowach, do wypompowywania wody z basenów, oczek wodnych, piwnic czy wykopów.

Pierwszą grupę pomp tworzą dwa bliźniacze modele YT-85330 i YT-85333, które napędzane są silnikami o mocach odpowiednio 400 i 900 W, zapewniającymi wydajność pompowania wody od 11.000 do 18.000 l/h. Jednostki napędowe chłodzone są obiegiem wody. W układzie zasilania zastosowano wyłącznik termiczny zapobiegający przegrzewaniu się urządzeń. W konstrukcji tych dwóch pomp znajdziemy także automatyczny przełącznik pływakowy reagujący na zmieniający się poziom

wody. Nowe urządzenia pozwalają przepompowywać ciecz z zanieczyszczeniami o maksymalnej wielkości 30 mm. Pompy można zanurzyć na maksymalną głębokość 7 m. Obudowa pomp YATO została wykonana z solidnego, odpornego na uszkodzenia i korozję tworzywa sztucznego. W wyposażeniu znajdziemy gumowe węże o długości 10 m, dwie podstawy (do wody czystej i brudnej) oraz uniwersalne przyłącze 1,5 cala.

Druga grupa pomp to modele oznaczone jako YT-85341 i YT-85343. Napędzane są silnikami o mocach 750 oraz 1100 W i pozwalają w ciągu godziny przepompować odpowiednio 11.000 i 17.000 l cieczy. Model YT-85341 został dodatkowo wyposażony w automatyczny przełącznik pływakowy na bocznej prowadnicy. Reaguje on na zmieniający się poziom wody już od 5 mm – pompa włącza się samoczynnie, zapewniając wypompowanie całej wody, bez konieczności nadzorowania jej pracy. Pompy można zanurzyć na maksymalną głębokość 7 m i poradzą sobie one z zanieczyszczeniami o średnicy do 30 mm. Te dwa nowe modele posiadają obudowę z wytrzymałej i odpornej na korozję oraz warunki biologiczne stali nierdzewnej (INOX). W komplecie dostarczany jest 10-metrowy wąż gumowy i przyłącze 1,5 cala.

MarekPudło
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar