POJEMNIKI NARZĘDZIOWE YATO

Cztery nowe otwarte pojemniki transportowe w ofercie marki YATO powinny ucieszyć każdego, kto w swojej codziennej pracy zawodowej przemieszcza się z podstawowymi narzędziami roboczymi. W pojemnikach można przechowywać zarówno duże elektronarzędzia i nieco mniejsze narzędzia ręczne, jak i akcesoria oraz osprzęt. Torby pozwalają na dobre zorganizowanie pracy mobilnego warsztatu.

Wszystkie cztery nowe pojemniki YATO wykonane są z technicznego poliestru 600 D, który jest odporny na przetarcia i będzie służył przez długie lata. Materiał łączony jest mocnymi szwami i zamkami, które przystosowano do dużych obciążeń. Model YATO YT-74370 to torba naramienna z paskiem i dodatkowym uchwytem transportowym. Wyposażono ją w 16 różnych

kieszeni i antypoślizgowe nóżki z tworzywa sztucznego. Wymiary całkowite torby to 300 x 190 x 290 mm.
Z kolei torba YATO YT-74371 przeznaczona jest do przenoszenia większych i cięższych narzędzi. Jest nieco większa od pierwszego modelu (304 x 190 x 225 mm) i ma 9 kieszeni oraz wyposażono ją w centralny uchwyt ze stalowej rurki, który jest w stanie radzić sobie z dużym obciążeniem. Cechą unikalną modelu YATO YT-74372 jest dno o mocnej, odpornej na wilgoć konstrukcji. Można ją więc stosować w miejscach, gdzie panują mniej przyjemne warunki pracy. Torba ta posiada 17 różnej wielkości kieszeni (jej wymiary to 330 x 210 x 335 mm). Pojemnik przenosi się za pomocą wytrzymałego uchwytu centralnego z aluminiowej rurki.

yt-74372

YATO YT-74373 jest pojemnikiem największym wśród czterech nowych modeli – jego całkowite wymiary to 515 x 225 x 325 mm. Posiada 11 praktycznych kieszeni. Torbę można nosić zarówno na ramieniu na pasku o regulowanej długości, jak i za pomocą wygodnego uchwytu ze stalowej rurki, obłożonego miękką antypoślizgową okładziną. Nóżki na spodzie pojemnika wykonane są z tworzywa sztucznego.

Marek Pudło, pins
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar