Podnośniki X5500 i serii X6000

Podnośniki X5500 oraz serii X6000 to absolutna nowość na rynku. Są pierwsze tego typu urządzenia z platformami o długości 5500 oraz 5400 mm i nośności 5500 oraz 6000 kg. Wszelkie problemy związane z długimi, a w dodatku przedłużanymi samochdami dostawczymi zostały dzięki nim rozwiązane.

 

 

Podnośnik ERCO X5500 CT LT został zaprojektowany, tak aby spełnić oczekiwania wymagających mechaników samochodowych. Dzięi niskiemu niski profilowi 125 mm doskonale nadaje się sprawdzania i korygowania geometrii kół pojazdów osobowych i dostawczych. Połączenie niskiego profilu i znacznie wydłużonych oraz sztywnych platform (aż

5500 mm) i dużej nośności podnośnika (5500 kg) została uzyskana dzięki zastosowaniu podwójnych nożyc. Taka nośność oraz długość platform predysponuje podnośnik do prac z dużymi pojazdami o długiej ramie, nawet z przedłużanymi busami (więcej na www.s-a-m.pl).

Konfiguracje podnośników serii X6000 zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić wszystkie możliwe rodzaje podnoszeń, które wykorzystuje się w naprawach pojazdów, ustawianiu geometrii kół i diagnostyce samochodów. Konfiguracja CT, przeznaczona dla warsztatów zajmujących się ustawianiem zbieżności kół w pojazdach, posiada specjalnie zaprojektowane łoża pod obrotnice z możliwością regulacji wysokości, aby zapewnić praktycznie idealny poziom platform (więcej na www.s-a-m.pl).

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments