PO PROSTU MOBILNA PRACA

Festool zaprezentował nowości w zakresie mobilnej pracy: Systainer³ ze schowkiem w pokrywie, który ma na celu poprawę organizacji w miejscu pracy.

Od kwietnia Festool poszerza swoją ofertę w zakresie organizacji miejsca pracy: nowy Systainer³ ze schowkiem w pokrywie sprawi, że mobilna praca stanie się jeszcze prostsza, bardziej uporządkowana i przejrzysta. Dzięki nowemu złączu T-LOC, centrum robocze będzie można łączyć ze wszystkimi odkurzaczami, przez co praca mobilna stanie się jeszcze łatwiejsza. Niecałe trzy lata temu Festool zaprezentował nową generację Systainer³. Projekt jest efektem

współpracy firm Festool, Tanos i bott, które wspólnie opracowały mobilny system wykorzystujący Systainer³, który łączy ze sobą warsztat i plac budowy. Dzięki doskonałej integracji z wyposażeniem pojazdu vario3 bott nowy Systainer³ zapewnia porządek i łatwość obsługi również w samochodzie. Od tego czasu Festool sukcesywnie dostosowuje cały swój asortyment do nowych Systainerów³. Zwieńczeniem tego jest obecne wprowadzenie nowego Systainera³ ze schowkiem w pokrywie.

Transport – łatwo i praktycznie

Schowek w pokrywie zapewnia dużo miejsca na wyposażenie i drobne części. Pokrywa Systainera jest przezroczysta, co pozwala szybko dostrzec akcesoria i mieć je wszystkie pod ręką. Dzięki temu można przechowywać nowy, bogaty asortyment kaset z wiertłami i bitami w szczególnie praktyczny sposób. Różne przegródki umożliwiają indywidualny podział schowka, łatwo więc w nim pomieścić długie wiertła, brzeszczoty do wyrzynarek, bity i inne drobne części. W samym Systainerze³ jest miejsce na akcesoria, narzędzia ręczne oraz inny potrzebny osprzęt.

100% mobilności: z warsztatu stacjonarnego na plac budowy

Nowe Systainery³ zapewniają porządek w miejscu pracy oraz bezpieczny transport narzędzi i wyposażenia. Dzięki specjalnemu systemowi mocowania nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie można również zintegrować z wyposażeniem pojazdu bott vario3. W ten sposób wszystko w samochodzie jest uporządkowane i bezpiecznie schowane, a do tego zawsze w zasięgu ręki, co zapewnia też profesjonalny wygląd u klienta.

Lepiej pracować z systemem

Nowe Systainery³ ze schowkiem w pokrywie można łączyć ze sobą w znany dla narzędzi Festool sposób. Są one również kompatybilne ze wszystkimi Systainerami poprzednich generacji, odkurzaczami mobilnymi i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego. Wymiary wewnętrzne Systainera ze schowkiem w pokrywie odpowiadają wymiarom wewnętrznym Systainera³ M, tak więc można wymieniać między nimi już posiadane wkłady. Nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie jest dostępny w trzech wysokościach: 137, 187 i 237 mm.

Mobilność na niewielkiej przestrzeni

Od kwietnia Festool udostępni też nowe centrum robocze ze złączem T-LOC Systainera. Dzięki temu w przyszłości centrum to będzie można łączyć zarówno przy użyciu dotychczasowego złącza Classic, jak i nowego T-LOC, tzn. również ze starszymi i nowymi modelami odkurzaczy. Centrum robocze można wykorzystywać na wiele sposobów: zarówno w warsztacie, jak i na placu budowy. Wykorzystując centrum robocze, można przystosować stanowisko pracy do indywidualnych potrzeb – do szlifowania, frezowania lub montażu. Taka optymalizacja procesów organizacji miejsca pracy pozwala podczas niej zaoszczędzić dużo czasu.
Nowy Systainer3 ze schowkiem w pokrywie oraz nowe centrum robocze jest dostępny u dystrybutorów Festool od kwietnia 2022 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.pl/mobility

Centrum robocze Festool można połączyć z każdym odkurzaczem za pomocą zintegrowanego złącza Systainera (Classic lub T-LOC)
opr. HB (mat. Festool)
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments