Pneumatyczny klucz udarowy ultra short od Högert Technik

Kompaktowy, ultrakrótki pneumatyczny klucz udarowy o szerokim zastosowaniu wzbogacił niedawno portfolio marki Högert Technik.

Jest to już piąty klucz udarowy w kategorii narzędzi pneumatycznych, które znajdą zastosowanie w serwisach samochodowych, wulkanizacyjnych i warsztatach mechanicznych, a także w przemyśle samochodowym do pracy na liniach montażowych. Dzięki swojej wyjątkowo niewielkiej konstrukcji pneumatyczny klucz udarowy możliwia pracę w trudno dostępnych i ciasnych przestrzeniach. Jego długość całkowita to zaledwie 108 mm, natomiast waga nie przekracza 1,5 kg. Służy do odkręcania oraz dokręcania śrub i nakrętek i sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy użycia wysokiego momentu „zamkniętego” w kompaktowej formie

– szczególnie w pracy przy samochodach ciężarowych, pojazdach terenowych, autobusach i innych tego typu pojazdach. Idealnie sprawdzi się przy pracach związanych z naprawą silnika czy skrzyni biegów. Posiada wytrzymałą obudowę aluminiowo-kompozytową oraz jest lekki i dobrze wyważony. Sprawną pracę urządzeniem zapewnia trójstopniowa regulacja obrotów oraz przełącznik ich kierunku (lewy/ prawy), który pozwala na wygodne jego przełączanie bez odrywania dłoni z rękojeści urządzenia. Klucz udarowy HT4R626 z napędem 1/2″ JUMBO posiada maksymalny moment roboczy do 680 Nm. Prędkość obrotowa określona jest na poziomie 10.000 obr./min, natomiast pobór powietrza odbywa się w granicach 113 l/min. Ciśnienie robocze wynosi 6,2 bar (90 PSI). Klucz wyposażono w wylot powietrza połączony z przyłączem 1/4”, znajdujący się w dolnej części rękojeści.

W ofercie marki Högert Technik znajdziemy szeroki asortyment narzędzi pneumatycznych, takich jak kucze udarowe, pistolety lakiernicze, smarownice, przewody ciśnieniowe oraz inne akcesoria pneumatyczne. Klucz pneumatyczny ultra short HT4R626 dostępny jest w sprzedaży online oraz u dystrybutorów marki na terenie całego kraju od połowy listopada bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

DA (Högert Technik)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments