PNEUMATYCZNE NARZĘDZIA WARSZTATOWE HÖGERT TECHNIK

Portfolio produktów marki Högert Technik zostało rozszerzone o rozwiązania współpracujące z kompresorami i urządzeniami pneumatycznymi. Nowości obejmują pistolety do przedmuchiwania, pompowania i czyszczenia, a także przewód ciśnieniowy przeznaczony do łączenia kompresora z urządzeniami peryferyjnymi. Produkty wprowadzone do oferty znajdą zastosowanie w pracach motoryzacyjnych, serwisowych i budowlanych.

Pistolet do przedmuchiwania HT4R750

to uniwersalny model kompatybilny z każdym warsztatowy wężem wysokiego ciśnienia i kompresorem, wyposażony w krótką i długą dyszę (26,5 mm/127,0 mm). Przeznaczony jest do usuwania kurzu, pyłu i itp. podczas prac

naprawczych i konserwatorskich. Maksymalne ciśnienie wejściowe dla tego modelu wynosi 87 PSI/6 barów. Ergonomiczny pistolet, wyposażony w antypoślizgowy uchwyt wykonano z aluminium i stali.

Pistolet do pompowania z manometrem HT4R757

jest przeznaczony zarówno do warsztatów, zakładów wulkanizacyjnych czy serwisów samochodowych, jak i prac domowych. Nowość posiada uniwersalny wtyk pasujący do szybkozłączki. Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia wynosi: 0–12 barów/ 0–174 PSI. Duży zegar został zabezpieczony specjalną gumową osłoną chroniącą go przed uszkodzeniem. Pistolet marki Högert Technik został wykonany ze stopów aluminium, stali oraz gumy i tworzywa. Wężyk pistoletu ma 450 mm długości i zawór umożliwiający spuszczanie nadmiaru powietrza.

Pistolet do ropowania HT4R755

to funkcjonalne narzędzie do skutecznego czyszczenia i konserwacji elementów karoserii, podwozia i innych elementów trudno dostępnych. Narzędzie pneumatyczne ma maksymalne ciśnienie robocze 3–4 barów/43–58 PSI oraz średnicę dyszy wynoszącą 4,5 mm. Stalowy zbiornik wykonany z aluminium i stali ma pojemność 900 ml. Umożliwia stosowanie zarówno smarów płynnych, jak i mas bitumicznych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje długi okres eksploatacji pistoletu do ropowania HT4R755.

Przewód ciśnieniowy występujący w czterech długościach (5, 9, 10 i 15 m) jest przeznaczony do połączenia kompresora z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak pistolety do przedmuchiwania, pompowania czy ropowania. Zastosowanie poliuretanu (PU) zapewnia wysoką elastyczność oraz wzmocnioną wytrzymałość.
Prezentowane rozwiązania warsztatowe Högert Technik dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki na terenie całego kraju od lipca bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

opr. HB

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments