PISTOLET DO PIANKI MONTAŻOWEJ YATO YT-67433

Pistolet do pianki montażowej YATO YT-67433 to wyjątkowo ergonomiczne narzędzie, które ułatwia prace budowlane, remontowe i wykończeniowe. Możemy nim aplikować pianki poliuretanowe z popularnych pojemników wkręcanych, a właściwie umieszczona śruba pozwala na regulację wypływu bez przerywania aplikacji.

Główne obszary zastosowania pistoletu YATO YT-67433 to montaż okien i drzwi, wypełnianie szczelin w izolacjach budynków oraz ocieplanie ścian i dachów. Pistolet wykonano z aluminium oraz mosiądzu. Zastosowano w nim powłokę PTFE chroniącą elementy najbardziej narażone na zużycie w wyniku działania pianek i

korozji. Nowatorska jest konstrukcja urządzenia, gdyż śruba do regulacji wypływu jest umieszczona w takim miejscu, że pozwala na sterowanie wypływem piany podczas aplikacji. Można ją obracać za pomocą kciuka, nie angażując drugiej ręki i tym samym usprawniając i przyspieszając pracę. Pistolet wyposażony jest także w profilowaną, ergonomiczną rękojeść z tworzywa. Narzędzie jest lekkie i poręczne oraz łatwe wobsłudze.

HB

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar