PISTOLET DO KLEJU YATO YT- 82402

Wprowadzany właśnie do sprzedaży pistolet YATO YT-82402 przeznaczony jest do aplikowania klejów termotopliwych o średnicy 11 mm. Zastosowana w narzędziu grzałka o mocy 80 W nagrzewa się do roboczej temperatury 180-200°C w zaledwie 3-5 min.

Co ciekawe, gdy pistolet YATO YT-82402 nie jest używany, grzałka przechodzi w tryb podtrzymywania pracy, utrzymując urządzenie w stanie gotowości i pobierając zaledwie 20 W energii. Dzięki sprawnej grzałce pistolet zapewnia wysoką wydajność klejenia 15 g/min. Klej aplikowany jest na łączone powierzchnie za pomocą metalowej dyszy odpornej na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Jest ona obudowana silikonową osłoną, która zmniejsza przyleganie kleju do pistoletu i ułatwia jego

czyszczenie. Pistolet YATO YT-82402 został skonstruowany z dbałością o komfort pracy. Wygodna i dobrze wyprofilowana rękojeść z okładziną antypoślizgową oraz duży przycisk włącznika pozwalają precyzyjnie nakładać klej. Nieużywane narzędzie można odstawić na specjalną podstawkę bez obaw o uszkodzenie materiału gorącą dyszą.

Marek Pudło

 

 

yt-82402

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments