Pilarka szablowa GRAPHITE 58G960

Oferta elektronarzędzi marki GRAPHITE wzbogaciła się o kolejny produkt. Nowa pilarka szablowa GRAPHITE 58G960 to lekkie i poręczne narzędzie umożliwiające skuteczne cięcie nawet w trudno dostępnych miejscach.

 

 

Za napęd nowej pilarki GRAPHITE odpowiada wydajny silnik elektryczny o mocy 350 W, który pozwala na uzyskiwanie prędkości roboczej 0-2500 cykli na minutę przy skoku brzeszczotu wynoszącym 17 mm. Dzięki temu elektronarzędzie skutecznie przetnie drewno (do 60 mm), stal (do 6 mm) oraz tworzywo nie pozostawiając w materiale wyszczerbień i ubytków. Ważnym atutem nowej pilarki jest jej niska masa (1,6 kg) oraz

małe wymiary. Pilarką można swobodnie operować jedną ręką nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo beznarzędziowy system mocowania brzeszczotu pozwala na sprawną wymianę osprzętu.

Elektronarzędzia marki GRAPHITE znane są z jakości wykonania. Najnowsza pilarka jest tego świetnym przykładem. Oparty na grubościennych elementach, w pełni ułożyskowany mechanizm posuwisto-zwrotny to gwarancja podwyższonej wytrzymałości. Użytkownicy docenią również przegubowo zamocowaną stopę oporową umożliwiającą dokładne ustawienie kąta cięcia. Z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie na rękojeści pilarki oraz włączniku głównym zastosowano nakładki antypoślizgowe. Prędkość oscylacji brzeszczotu regulowana jest stopniem nacisku na przycisk włącznika a znajdująca się w zasięgu palca blokada umożliwia również ustawienie trybu pracy ciągłej. Elektronarzędzie dostarczane jest w walizce ułatwiającej transport i przechowywanie.

Kompaktowy rozmiar, wydajny silnik i przemyślana technologia sprawiają, że nowa pilarka szablowa GRAPHITE 58G960 to mocna propozycja zarówno dla profesjonalisty, jak i majsterkowicza. Więcej o nowej pilarce, elektronarzędziach i akcesoriach z oferty GRAPHITE na graphite.pl

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar