PIERWSZA EDYCJA MILWAUKEE® TOUR JUŻ ZA NAMI

Marka MILWAUKEE®, znana z produkcji innowacyjnych narzędzi akumulatorowych i ręcznych, akcesoriów, a także modułowego systemu składowania PACKOUT™, zorganizowała w Polsce kolejny swój Tour. W pierwszej, czerwcowej jego edycji MILWAUKEE® odwiedziło 18 miast w naszym kraju. Zaś kolejnych 17 spotkań zaplanowało na wrzesień.

MILWAUKEE® Tour to seria wydarzeń na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier organizowana we współpracy z dystrybutorami marki. Podczas nich fani i użytkownicy sprzętu MILWAUKEE® mogą zapoznać się z najnowszymi produktami i przetestować je, skorzystać z doradztwa ekspertów na

co dzień zajmujących się doborem narzędzi odpowiednich do potrzeb użytkowników, jak również obejrzeć pokazy urządzeń oraz skorzystać ze specjalnych promocji. Obowiązują one wyłącznie podczas wydarzeń i są przeznaczone dla użytkowników końcowych narzędzi MILWAUKEE®.
W tym roku w ramach MILWAUKEE® Tour zaplanowano aż 35 wydarzeń. 18 z nich odbyło się już w pierwszej edycji, która zakończyła się w czerwcu. Kolejne 17 będzie miało miejsce w drugiej we wrześniu 2021 roku. W ramach pierwszej edycji marka MILWAUKEE® odwiedziła m.in.: Białystok, Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Rzeszów, Toruń, Warszawę i Wrocław. Informacje o miejscach wrześniowych wydarzeń będą opublikowane na Facebooku i stronie internetowej MILWAUKEE®. Będzie więc można wkrótce sprawdzić, które z nich jest najbliżej nas.

Jakie urządzenia można zobaczyć na MILWAUKEE® Tour? W tym roku, oprócz najpopularniejszych elektronarzędzi z systemów M12™ i M18™, w czerwonych namiotach znajdziemy najnowszą akumulatorową innowację MILWAUKEE®, czyli system MX FUEL. Jest to sprzęt, który rewolucjonizuje rynek lekkich urządzeń budowlanych. Zapewnia bowiem najwyższą wydajność, wydatnie skraca czas pracy, eliminuje emisję trujących spalin, redukuje hałas oraz poziom wibracji. Odznacza się przy tym wysoką trwałością i niskimi kosztami eksploatacji. Podczas MILWAUKEE® Tour można także zapoznać się z najnowszymi akcesoriami systemowymi i środkami ochrony indywidualnej, które niedawno weszły do portfolio marki.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments