PIECE GRZEWCZE VOREL SZW6G, SZW6T, SZW5T, SZP5G, W5T

Piece grzewcze vorel SZW6G, SZW6T, SZW5T, SZP5G, W5TW pojawiły się ofercie marki Vorel. Są produkowane w naszym kraju i przeznaczone zarówno do stosowania w budynkach mieszkalnych jako dodatkowe źródło ciepła, jak i jako ogrzewanie tymczasowe w kontenerach budowlanych, altanach, warsztatach, garażach, domkach letniskowych czy na placach budowy.

 

W katalogu znajdziemy pięć pieców (SZW6G, SZW6T, SZW5T, SZP5G, W5T), które różnią się od siebie nie tylko kształtami i wyglądem (tylko jeden z nich nie posiada szyby), ale głównie mocą grzewczą (od 5 do 7,5 kW) i umiejscowieniem wylotu spalin (z tyłu lub u góry). Wszystkie piece zostały wykonane ze stali zabezpieczonej farbą żaroodporną, która zapewnia dużą estetykę

nawet po długim okresie użytkowania. Wszystkie modele mają stalowe drzwiczki z żaroodpornymi szybami (oprócz W5T) oraz żeliwne ruszty i palenisko wyłożone szamotem. Dużej średnicy przewody dymne (120 i 150 mm) zapewniają skuteczne odprowadzanie spalin na zewnątrz pomieszczeń, a ruchome przesłony do regulacji dopływu powietrza sprawiają, że można łatwo zmieniać intensywność płomieni w paleniskach.

 

Autor:   opr. HB

 

73003-1 73004-4 73005-2 73006-3

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments