Pełna moc elektronarzędzi akumulatorowych. Trzeci akumulator gratis w promocji wkrętarek akumulatorowych FEIN

FEIN od 1 sierpnia do 31 grudnia 2014 r. prowadzi akcję promocyjną, w ramach której przy zakupie wkrętarki akumulatorowej FEIN klienci otrzymają bezpłatnie trzeci akumulator litowo-jonowy i zaoszczędzą w ten sposób nawet 139 euro.

Promocja dotyczy wszystkich wkrętarek akumulatorowych FEIN z serii: ASCM, ASB, ABS oraz ASCD. W komplecie z elektronarzędziem sprzedawane są standardowo dwa akumulatory, co umożliwia klientom pracę ciągłą, bez konieczności ładowania baterii. Teraz dzięki trzeciemu akumulatorowi użytkownicy mogą pracować o połowę dłużej, bez konieczności ładowania baterii, oraz używać jej do innych bezprzewodowych elektronarzędzi FEIN. Kupując zaś pojedyncze urządzenie bez akumulatora i ładowarki,

klienci zaoszczędzą do 60% kosztów w porównaniu do zestawów produktów z akcesoriami systemowymi. FEIN oferuje szeroki asortyment urządzeń akumulatorowych do wiercenia, wkręcania, cięcia, szlifowania, prac blacharskich i wycinania szyb. Zasilane są one systemowymi bateriami o różnych pojemnościach, co oznacza, że ten sam akumulator może być źródłem energii dla urządzeń tej samej klasy napięciowej co on. Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich dwóch lat niemiecki producent wprowadził z sukcesem na rynek 30 bezprzewodowych elektronarzędzi.

 

Wszystkie produkowane przez firmę FEIN akumulatory są wyposażone w technologię SafetyCell, która ich ogniwom zapewnia długą żywotność i chroni przed uszkodzeniem. Kontroluje ona pracę poszczególnych ogniw i komunikuje się z elektronarzędziem w celu zabezpieczenia baterii przed przeciążeniem, przegrzaniem oraz głębokim rozładowaniem. Stosowane przez FEIN ogniwa akumulatorowe są wysokoprądowe, tzn. odporne na uszkodzenia wskutek krótkotrwałego „skoku” natężenia prądu, do którego może dojść np. podczas dokręcania śrub z wysokim momentem. Akumulatory FEIN o pojemności 4,0 i 2,0 Ah są dostępne w wersjach 18 i 14,4 V. Baterie 2,0 Ah oferują wystarczającą wydajność do większości zastosowań i gabarytowo są o połowę mniejsze niż akumulatory 4,0 Ah. Ponadto są o od nich o ok. 250 g lżejsze i tańsze do 70 euro.

Obecna technika zasilania akumulatorowego umożliwia konstruowanie bardzo wydajnych i jednocześnie poręcznych elektronarzędzi. Bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki FEIN ekonomizują obróbkę metali, drewna, materiałów budowlanych, itd. Oferują użytkownikom bardzo wysokie momenty obrotowe i optymalne prędkości wiercenia oraz wkręcania, a przy tym odznaczają się wysoką trwałością i długą żywotnością.

 

Oferta promocyjna obejmuje pięć modeli. Pierwszy z nich to 4-biegowa wiertarko-wkrętarka FEIN ASCM, która jest obecnie najbardziej wydajną wiertarko-wkrętarką FEIN. To najnowocześniejsze urządzenie na rynku, wyposażone w bezszczotkowy silnik FEIN PowerDrive i 4-biegową przekładnię (maksymalne obroty do 3850/min). Umożliwia wydajne wiercenie otworów o średnicy do 13 mm w stali i do 50 mm w drewnie. Urządzenie dostępne jest ze stałym lub demontowalnym uchwytem wiertarskim. Wiertarko-wkrętarki z przekładniami 2-biegowymi to FEIN ABS i FEIN ASB z funkcją udaru. Promocyjna ofertę firmy FEIN zamyka akumulatorowa wkrętarka udarowa ASCD. Wkrętarki akumulatorowe FEIN są dostępne w sprzedaży w specjalistycznych sklepach (ich lista na: http://www.fein.pl/pl_pl/wyszukiwanie-dystrybutora/).

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments