PEŁNA KONTROLA PROFESJONALNEGO SPRZĘTU TRACKER TICK ™ od MILWAUKEE

Milwaukee rewolucjonizuje zarządzanie profesjonalnymi elektronarzędziami dzięki opracowaniu wysokiej jakości trackera TICK™. Urządzenie służy do lokalizacji maszyn i akcesoriów. Można go przymocować do każdego narzędzia, niezależnie od marki, i śledzić jego położenie w czasie rzeczywistym dzięki innowacyjnej aplikacji ONE-KEY™.

Pełna kontrola i zarządzanie parkiem maszynowym

Jednym z problemów placów budów są kradzieże sprzętu, jak również jego gubienie. Szybka lokalizacja narzędzi usprawnia więc prowadzone roboty, oszczędza cenny czas pracy i pieniądze. Dlatego Milwaukee stworzyło tracker TICK™, który wraz z aplikacją ONE-KEY™ umożliwia śledzenie sprzętu i określenie jego lokalizacji. Technologia ta oferuje więc pełną kontrolę maszyn w miejscu pracy. Przypomnijmy, aplikacja ONE-KEY™ umożliwia przez złącze

Bluetooth regulację elektronarzędzi Milwaukee za pomocą smartfona czy tabletu, również ewidencjonowanie zarejestrowanych w niej urządzeń i ich czasu pracy, a także wspomniane lokalizowanie z dokładnością do 30 m i ustalenie ostatniego użytkownika sprzętu.

 

TICK_1

Jak działa tracker TICK?

Należy zamocować go w wybranym narzędziu za pomocą kleju, wkrętów, nitów bądź taśmy dwustronnej. Jego płaski i zaokrąglony kształt umożliwia dopasowanie do różnego sprzętu. Następnie tracker, przypisany do konkretnego urządzenia, integruje się z aplikacją ONE-KEY™ w firmowym smartfonie lub tablecie. Do jego rejestracji oraz identyfikacji służy indywidualny numer, który jest wygrawerowano laserowo na obudowie każdego TICK-a. Podczas procesu rejestracji zapisywana jest pierwotna lokalizacja sprzętu, do którego został przymocowany tracker. Jest ona uaktualniana za każdym razem w momencie zbliżenia się do trackera TICK™ dowolnego urządzenia mobilnego z działającą aplikacją ONE-KEY™ na mniej niż 30 m. Inaczej mówiąc, każdy użytkownik aplikacji ONE-KEY™ przekazuje informacje o lokalizacji sprzętu z zamocowanym trackerem bez względu na to, czy jest właścicielem danego TICK-a i maszyny czy też nie.

 

TICK_packshot-oo

Można zatem powiedzieć, że dzięki temu w aplikacji ONE-KEY™ następuje integracja użytkowników elektronarzędzi Milwaukee, która przyczynia się do eliminacji zjawiska kradzieży sprzętu czy jego gubienia, ograniczając w ten sposób straty ekonomiczne wynikające z tych negatywnych zjawisk. Zatem im więcej użytkowników ONE-KEY™, tym większa skuteczność tej aplikacji w lokalizacji elektronarzędzi wyposażonych w technologię ONE-KEY™ i złącze Bluetooth oraz sprzętu zintegrowanego z nią za pośrednictwem trackera TICK.

 

TICK_2
Reasumując, opracowanie innowacyjnej technologii ONE-KEY™ z trackerem TICK, pozwalającej kontrolować używany sprzęt i dającej szybki dostęp do informacji o nim, to świadectwo troski marki Milwaukee o najwyższą jakość i komfort pracy profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi.

pins

TICK_4

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar