PALNIKI GAZOWE VOREL

W ofercie marki Vorel znajdziemy dwa palniki gazowe  73412 i 73413. Są to narzędzia, które zawdzięczają swoją rosnącą popularność głównie wszechstronności zastosowań.

 

Palniki gazowe Vorel 73412 i 73413 mają zapłon piezo, który wytwarza iskrę i pozwala bez dodatkowych akcesoriów (np. zapalniczki) uruchamiać narzędzie. Palnik 73412 ma zapłon w osobnym spuście, a – 73413 zintegrowany z regulacją płomienia (przyciskany guzik). Prezentowane narzędzia zasilane są gazem propan-butan, który umieszczony jest w jednorazowych nabojach. Płomień, który wytwarzają palniki Vorel, osiąga temperaturę 1300°C. Sprzęt zużywa zaledwie 96 g gazu na godzinę. Bardzo istotnym elementem nowych palników są pokrętła do regulowania intensywności płomienia. Pozwalają one bezpiecznie, bez

ryzyka poparzenia się, obrabiać małe elementy. Dzięki łatwości obsługi i dostępności wymiennych zbiorników z gazem palniki gazowe Vorel można stosować zarówno w drobnych pracach domowych (modelarstwo, rozpalanie kominków, grilli czy pieców, podgrzewanie i rozmrażanie, opalanie niewielkich powierzchni metalowych i drewnianych), jak też w zadaniach profesjonalnych (gięcie i formowanie materiałów, zgrzewanie i klejenie na ciepło, lutowanie, odkręcanie zapieczonych śrub, obkurczanie materiałów termokurczliwych).

Marek Pudło

 

73412 73413

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments