PALNIK GAZOWY RICHMANN C1075

Portfolio produktowe marki Richmann poszerzyło się o palnik gazowy C1075. Jest on dystrybuowany wraz zestawem niezbędnych akcesoriów w mocnej kompozytowej walizce.

Palnik gazowy Richmann C1075 zasilany jest gazem propan-butan i przeznaczony do lutowania, rozmrażania, opalania, zgrzewania i klejenia na ciepło. Ma ergonomiczną rączkę z możliwością regulacji przepływu oraz ciśnienia gazu oraz końcówkę obrotową zabezpieczoną uszczelką. W zestawie z nim użytkownik dostaje wąż o długości 10 m do butli gazowej, stalowe łączniki dysz o długościach 700 i 200 mm oraz wykonane ze stalowej blachy dysze gazowe o średnicach 25, 38, 50 i 63 mm. Jest też mosiężna redukcja 3/8” przeznaczona do butli

gazowej na duży reduktor 21,8 mm, reduktor ciśnienia gazu do kontroli jego ciśnienia przepływu w zakresie 0–4 bary oraz podstawka pod rozgrzany palnik.

 

Mocowania gwintów palnika zabezpieczone są uszczelką. Można w nim stosować łączniki o różnych długościach oraz dysze o różnych średnicach. Każdy element ma wytłoczone miejsce w walizce transportowej, która ma uchwyt i zatrzaski zabezpieczone pianką przed uszkodzeniem.

HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments