Ostra oferta YATO

Od niedawna YATO proponuje duży asortyment noży składanych. Są to narzędzia uniwersalne, którymi możemy ciąć, piłować, wkręcać itp.

 

 

 

 

 

 

Model YT-76030 wyposażono w korkociąg, piłkę do drewna, nożyczki, pilnik, otwieracz i wkrętak. Elementy funkcjonalne pokryte są czarną powłoką antyrefleksyjną. Umieszczone są w aluminiowej obudowie noża. Całość waży zaledwie 110 g.

Nóż YT-76031 to również nie tylko cięcie. Na jego bokach producent umieścił zestaw bitów

krzyżakowych, płaskich, Torx i Hex. Na zakończeniu obudowy znajdziemy stalowe mocowanie końcówki wkrętakowej. Głownię o profilu drop-point wykonano ze stali nierdzewnej, ostrze wyprowadzono szlifem wklęsłym. Na głowni umieszczono obustronny kołek obsługiwany kciukiem, dzięki któremu można łatwo otworzyć nóż zarówno prawą, jak i lewą ręką. W pozycji otwartej głownia blokowana jest blokadą typu liner-lock.


Kolejna propozycja YATO to nóż YT-76052 wyprodukowany na wzór noży amerykańskich służb ratowniczych, gdzie liczy się niezawodność, gabaryty, mała waga i funkcjonalność. Oprócz podstawowego ostrza typu spear point nóż ma solidny zbijak do szyb oraz bezpieczny przecinak do pasów w tylnej części rękojeści. Ten model charakteryzuje się lekką, a zarazem wytrzymałą konstrukcją. Całość jest skręcona śrubami typu Torx. Szkielet został wykonany z anodyzowanego na kolor czerwony aluminium. Wewnątrz umieszczono stalowy półszkielet pełniący przede wszystkim funkcję blokady liner-lock. Wygodne, codzienne noszenie zapewnia zaczep noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.


YT-76051 to nóż wykonany w stylistyce taktyczno-militarnej. Głownia o profilu drop-point pokryta została antyodblaskową farbą. Całość wykonano ze stali nierdzewnej. Bardzo łatwe otwarcie noża zapewnia kołek pod kciuk lub flipper. Flipper jest jednocześnie osłoną na palce przed przypadkowym ześlizgnięciem ręki na ostrze. Okładziny to dwa ergonomicznie wyprofilowane kawałki stali pokryte fakturą antypoślizgową. Przykręcono je śrubami do szkieletu noża śrubami Torx. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia blokada typu liner-lock. Wygodę codziennego noszenia daje sprężysty klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża za paskiem.


YT-76050 jest nożem, który ułatwi życie na biwaku lub na rybach. Głownię typu Bowie wykonano ze stali nierdzewnej o wyraźnie zaznaczonym łuku brzucha. Ten profil głowni cechują bardzo dobre właściwości tnące, przy wysokiej zdolności do przebijania. Obudowę wykonano z anodyzowanego na kolor czerwony aluminium. Nóż ma wygodny klips do w kształcie haczyka.

 

 

Produkty dostępne w sklepie internetowym toya24.pl.

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar