Oryginalne nożyce LOEWE od autoryzowanego dostawcy

Firma INTERAS-A.SNARSKI powstała w 1994 roku jako przedstawiciel CITO SYSTEM GmbH, niemieckiego producenta materiałów do produkcji opakowań z kartonu i tektury falistej. Zaopatruje ona w te materiały firmy z branży opakowań na terenie całej Polski.

Nożyce dla profesjonalistów

Jednym z produktów oferowanych przez firmę CITO SYSTEM GmbH były nożyce do cięcia profili gumowych używanych w przemyśle opakowań. Około 15 lat zrodził się pomysł na poszerzenie działalności INTERAS-A.SNARSKI o dystrybucję nożyc przemysłowych, które nie tylko stosowane są w branży opakowań, ale także

między innymi przez monterów okien, elektryków, stolarzy, hydraulików, instalatorów CO, modelarzy, w przemyśle samochodowym, skórzanym itp. I tak w roku 2010 INTERAS-A.SNARSKI zawarł umowę z firmą Gebr. Schroeder GmbH na wyłączną sprzedaż na rynku polskim nożyc przemysłowych marki ORIGINAL LOEWE.
W 1923 roku wizjonerski założyciel firmy, Walther Schroeder, zaprezentował przełomową innowację: pierwsze na świecie nożyce kowadełkowe, a logo „lew na kole zębatym” zostało zarejestrowane dwa lata później. Oryginalne nożyce LOEWE-INDUSTRIAL to niezastąpione narzędzia tnące dla różnych branż. Jako ekspert w dziedzinie rozwiązań tnących firma Gebr. Schroeder oferuje wysokiej jakości nożyce przemysłowe, a także innowacyjne rozwiązania do cięcia dla przemysłu i handlu. Dzięki nim m.in. cięcie listew, rur i innych elementów jest łatwe, szybsze, czystsze, bezpieczniejsze i nie wymaga wygładzania krawędzi.

Nożyce ze znakiem Original LOEWE

Klasyczne, oryginalne nożyce LOEWE z pomarańczowymi uchwytami i solidnymi, chromowanymi korpusami mają niepowtarzalny wygląd. Biorąc pod uwagę dużą liczbę konkurencyjnych produktów, ważne jest, aby nożyce wyróżniały się na tle konkurencji i były rozpoznawalne dzięki swojemu kształtowi, kolorowi i jakości. Zapewnia to m.in. znak towarowy Original LOEWE oznaczający niezrównaną jakość i przywództwo na rynku. Nożyce LOEWE zakupić można w naszym sklepie internetowym pod adresem: sklep.nozycereczne.com.pl. Zapraszamy.

opr. HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments