ORGANIZERY I SKRZYNKI NARZĘDZIOWE HÖGERT TECHNIK

Marka Högert Technik powiększa ofertę organizerów i skrzynek narzędziowych przeznaczonych dla profesjonalistów i dla wymagających majsterkowiczów. Przechowywanie akcesoriów jeszcze nigdy nie było tak proste.

 

Organizery HögertTechnik

W ofercie dostępne są dwa organizery 14” i 16”. Zostały zaprojektowane tak, aby użytkownik mógł wygodnie przechowywać drobne akcesoria czy elementy. Zabezpieczają one też przechowywane narzędzia przed przemieszczaniem. Są wygodne w użyciu – transparentna pokrywa pozwala bez otwierania sprawdzić, co znajduje się w środku.
Mniejszy organizer ma 15 regulowanych podziałek tworzących do 20 przegród, natomiast większy 26 podziałek tworzących do 32 przegród. Warto zwrócić uwagę na jakość organizerów. Wykonane zostały z wysokiej jakości polipropylenu, gwarantującego trwałość

i niezawodność. Wyróżnia je wygodny i mocny uchwyt oraz solidne plastikowe zatrzaski, dzięki czemu organizery można bez trudu transportować bez obawy o uszkodzenie przenoszonych akcesoriów.

HT7G026_ORGANIZER

Skrzynki narzędziowe z polipropylenu Högert Technik

W ofercie dostępne są trzy skrzynki o różnych wielkościach (18”, 22” i 25”). Zostały zaprojektowane tak, a by użytkownik jak najlepiej wykorzystywał w nich miejsce i nie musiał marnować czasu na ciągłe poszukiwania właściwego przedmiotu. Pozwala na to:

  • specjalistyczny podział komór;
  • wewnętrzna tacka na mniejsze narzędzia;
  • rozmieszczenie plastikowych organizerów w pokrywie skrzynek.

HT7G060_SKRZYNKA_NARZEDZIOWA

Najmniejsza skrzynka została wyposażona w dwa małe plastikowe organizery, średnia skrzynka w dwa małe i jeden duży organizer, natomiast największa skrzynka – w dwa duże pojemniki. Warto też zwrócić uwagę na jakość skrzynek. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i niezawodność produktu. Wyposażone są w wygodne, składane uchwyty aluminiowe i dwa trwałe zatrzaski wykonane z aluminium. W skrzynkach możliwe jest więc przechowywanie i przenoszenie wszystkich potrzebnych narzędzi, bez obawy, że nie wytrzymają one obciążenia, pękną lub zostaną szybko uszkodzone.

opr. HB (mat. Högert Technik)

HT7G064_SKRZYNKA_NARZEDZIOWA

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments