OPRYSKIWACZ DEDRA DED7097 Z LINII ELEKTRONARZĘDZI AKUMULATOROWYCH DEDRA SAS + ALL

Opryskiwacz DED7097, a razem z nim urządzenie dwufunkcyjne DED7096, podkaszarka DED7090, kosiarka DED7066, nożyce do żywopłotu DED7192V, opryskiwacz DED7097, myjka pistoletowa Dedra DED7086 niedawno rozszerzyły linię elektronarzędzi akumulatorowych Dedra SAS + ALL. Nowy sprzęt ogrodowy oferuje wysoki poziom efektywności i wygody pracy oraz łatwości obsługi.

Wyposażony jest w 7,5-litrowy zbiornik i pompę napędzaną komutatorowym silnikiem prądu stałego, zasilanym systemowym akumulatorem Li-Ion SAS + All o napięciu 18 V. Posiada gumowany włącznik zabezpieczony przed wodą oraz chronione przeźroczystą osłoną mocowanie akumulatora. Urządzenie wytwarza

ciśnienie robocze aplikowanego preparatu o wartości 15 bar i przepływ 0,5 l/min. Bezpośrednio do opryskiwania w omawianym sprzęcie służy wygodna w operowaniu półmetrowa lanca, której długość jest regulowana teleskopowo. Połączona jest z pompą i zbiornikiem za pomocą węża o długości 1,4 m. W lancy zastosowano zawór otwierający/zamykający przepływ aplikowanego preparatu z blokadą otwarcia i dyszę o średnicy 1,5 mm. Dysza ma regulację intensywności rozpylania w zakresie od mgiełki (maksymalne rozpylanie) do punktowo działającego strumienia. W omawianym akumulatorowym opryskiwaczu Dedra DED7097 czyszczenie i opróżnianie zbiornika ułatwia duży, górny otwór wlewowy. Dla wygody pracy wyposażono go w pasek na ramię i wygodną rękojeść do przenoszenia. Akumulatorowy opryskiwacz Dedra DED7097 przeznaczony jest do aplikacji dopuszczonych prawem insektycydów, fungicydów, pestycydów, herbicydów, nawozów płynnych itp.

pins

Dane techniczne akumulatorowego opryskiwacza Dedra DED7097

Napięcie zasilania18 V
Maks. pojemność7,5 l
Ciśnienie robocze1,5 bar
Przepływ0,5 l/min
Typ akumulatora/napięcie/pojemnośćSAS + All Li-Ion/18 V/2,0; 4,0 lub 5,0 Ah
Waga3,3 kg
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments