Oprawy YATO do sufitów podwieszanych

Panele LED YATO to idealny zamiennik dla tradycyjnych opraw świetlówkowych stosowanych w biurach i powierzchniach komercyjnych. Zastosowane w nich nowoczesne diody SMD LED nie tylko zapewniają bezpośredni i symetryczny rozsył światła, ale także gwarantują oszczędności zużycia energii elektrycznej rzędu 80% w porównaniu z żarowymi źródłami światła i 50% ze świetlówkami.

Ich żywotność to nawet 50.000 godzin świecenia. Panele LED YATO to także ekologiczne i bezpieczne rozwiązanie, gdyż nie zawiera szkodliwej rtęci ani nie emituje promieni UV. Oprawy YATO do sufitów podwieszanych występują w trzech rozmiarach: 300 x 300, 595 x

595 i 300 x 1200 mm. Ich obudowy wykonane są z aluminium, natomiast do konstrukcji kloszy użyto wysokogatunkowego opalizującego tworzywa sztucznego zapewniającego niski stopień olśnienia. Oprawy podtynkowe przeznaczone są do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, lekcyjnych, komputerowych lub użytkowych o charakterze ogólnym. Są odpowiednim źródłem światła również przy pracach wymagających skupienia wzroku. Panele LED YATO można montować nie tylko w sufitach modułowych, ale także zwieszać na linkach. Dzięki wyposażeniu w elektroniczny zasilacz oraz wtyczkę montaż i podłączenie elektryczne nie wymagają demontażu klosza.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments