OPALARKA YATO YT-82295

Marka YATO wprowadziła do sprzedaży opalarkę YT-82295 z trzema biegami, funkcją spawania i chłodzeniem. Urządzenie dostarczane jest w zestawie z wymiennymi dyszami: do szyb, okrągłą, płaską wąską i szeroką oraz trójnikiem do spawania tworzy sztucznych (PP, PE, PVC i PPR).

Opalarka YATO YT-82295 wyposażona jest w elektronikę sterującą pozwalającą dokładnie ustawić jej parametry pracy. Mamy więc 3-stopniowy przełącznik siły nadmuchu w zakresie 250-500 l/min i 7-stopniowe pokrętło do ustawiania temperatury powietrza w zakresie 50-600°C. Opalarka ma funkcję chłodzenia na

najniższym ustawieniu temperatury (50°C), która umożliwia szybkie ostudzenie dyszy i przedłuża żywotność elementu grzejnego. Energię cieplną w opalarce YATO YT-82295 wytwarza grzałka ceramiczna o mocy 2000 W. Użyty w narzędziu silnik napędza dmuchawę, która zasysa zimne powietrze z otoczenia, przesyła je do komory z grzałką i finalnie wydmuchuje przez dyszę podgrzane do ustawionej temperatury. Prezentowane urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem, ergonomiczną rękojeść pokrytą miękką wykładziną i gumowy przewód zasilający o długości 1,8 m.
Prezentowana opalarka YATO YT-82295 przeznaczona jest do usuwania starych powłok malarskich, spawania tworzyw sztucznych, pracy z materiałami termokurczliwymi stosowanymi w instalatorstwie, profesjonalnego oklejania karoserii i szyb samochodowych itp.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments