Odzież robocza YATO

Nie tylko przepisy BHP, ale także i zdrowy rozsądek nakazują, by podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac stosować właściwe środki ochrony zdrowia. Mowa tutaj chociażby o odzieży roboczej, która jest odpowiednio dobrana do wykonywanych czynności i do wymagań higienicznych procesu produkcyjnego.

Najnowsze spodnie, bluzy i kombinezony robocze YATO przeznaczone są do stosowania podczas wykonywania prac, przy których występuje intensywne brudzenie, przykra woń lub działają inne czynniki powodujące przyspieszone niszczenie własnej odzieży pracownika. W ofercie producenta znajdziemy m.in. spodnie robocze ogrodniczki (na szelkach, YT-80445, YT-80449), pełne kombinezony robocze (YT-80420, YT-80424, YT-80430, YT-80434), a także

zestawy dwuczęściowe (bluza YT-80435, YT-80439 i spodnie YT-80440, YT-80444). Wszystkie ubrania zostały wykonane z wytrzymałego materiału, który jest połączeniem poliestru i bawełny, a także zaprojektowane z dbałością o praktyczność i zapewnienie komfortu pracy. Znajdziemy w nich np. pełną regulację do wymiarów ciała (regulowana długość szelek, paski, zapinane mankiety), wiele praktycznych kieszeni i uchwytów na różnego rodzaju narzędzia (wkrętaki, młotek, itp.). Spodnie i bluzy robocze YATO mają deklarację zgodności CE, oferowane są w dwóch kolorach (szary, beżowy) i w pełnej rozmiarówce (od S do 2XL).

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar