Odzież robocza STRETCH LINE od Stalco Perfect

Stalco rozszerzyło swoją ofertę odzieży roboczej o bluzy i spodnie robocze z nowej rodziny STRETCH LINE. Wyróżnią ją modny design i wysokiej jakości wykonanie, które zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Bluzy robocze STALCO STRETCH LINE

Wyprodukowano je z wysokiej jakości tkaniny outdoorowej, szybkoschnącej, wiatroszczelnej i dobrze dopasowującej się do ciała. Utrzymuje ona elastyczność przy ekstremalnych przeciążeniach, które występują często podczas wykonywania ciężkich prac.
W projektowaniu bluz roboczych STALCO STRETCH LINE brali udział profesjonalni użytkownicy odzieży roboczej. Ich oceny pozwoliły projektantom opracować bluzy o podwyższonej funkcjonalności. Wyposażono je w cztery kieszenie rozmieszczone w klasycznych miejscach. Wszystkie są zapinane na japońskie zamki

firmy YKK z odblaskami, dlatego można w nich przechowywać zarówno drobne przedmioty osobiste, jak i akcesoria potrzebne w pracy. Komfort noszenia zwiększają też wentylacja pod pachami rozpina na zamek, wysoka stójka chroniąca szyję i dodatkowe regulacje, jak też trwały główny zamek kostkowy YKK. Dla zabezpieczenia go przed zapyleniem i zabrudzeniem w bluzach zastosowano listwę ochronną zapinaną na rzepy. Jej żywotność podnoszą także wstawki z materiału CORDURA. Co ważne, omawiane bluzy robocze można wyregulować w pasie, a także w obrębie nadgarstków, gdzie zastosowano dodatkowy mankiet wewnętrzny z otworem na kciuk. Dokładnie wykonane szwy są wzmocnione ryglami, co zapobiega rozerwaniu na szwach.
STALCO sporo uwagi zwróciło także na bezpieczeństwo pracy. Bluzy robocze STALCO STRETCH LINE mają niebarwiące się elementy kontrastowe i wysokiej jakości dodatki odblaskowe 3M Scotchlite. Rozwiązania te wydatnie poprawiają widoczność. Co więcej, odblaski 3M Scotchlite są odporne na ścieranie i cechują się długą żywotnością, utrzymując swoje parametry, tj. 70% odblaskowości, nawet po 50 praniach.

Spodnie robocze STALCO STRETCH LINE

Podobnie jak w przypadku bluz, w ich projektowaniu jako konsultanci wzięli udział profesjonalni użytkownicy odzieży roboczej. Do szycia spodni STALCO STRETCH LINE wykorzystano wysokiej jakości elastyczny materiał o charakterystyce softshellu. Dodatkowo w spodniach zamontowano aktywny pas z podwyższonym stanem z tyłu. Dzięki temu komfort użytkowania jest wysoki nawet przy wielogodzinnej pracy w wymuszonej pozycji. Zwiększają go dodatkowo otwory wentylacyjne odpinane na zamek, które pozwalają na wypuszczanie nadmiaru wilgoci i ciepła.
Spodnie robocze STALCO STRETCH LINE są bardzo trwałe i odporne na zniszczenie czy przypadkowe rozerwanie. Materiał łączony jest potrójnymi szwami wykonanymi bardzo precyzyjnie, a klin i dodatkowe wzmocnienia w kroku poprawiają jego wytrzymałość przy ekstremalnych naprężeniach. Zaś mocny metalowy zamek renomowanej marki YKK nie ulega uszkodzeniu przy częstym otwieraniu i zabrudzeniach. Podobnie jak w bluzy, spodnie robocze STALCO wyposażono w taśmy 3M Scotchlite, które zwiększają bezpieczeństwo pracy.
Ważną zaletą spodni STALCO STRETCH LINE jest ich duża funkcjonalność. Mają one bowiem liczne kieszenie, wzmocnione materiałem CORDURA bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne, który też znacznie podwyższa żywotność spodni. Przednie i tylne kieszenie w obrębie pasa pozwalają na przechowywanie dokumentów, a także innych drobnych przedmiotów. Boczna kieszeń na nogawce pomieści podręczne narzędzia, a kieszenie na telefon czy identyfikator – potrzebne przedmioty osobiste. Podczas prac wykonywanych w niewygodnych pozycjach przydadzą się także kieszenie na kolanach ze wspomnianego materiału CORDURA o dużej wytrzymałości mechanicznej. Aby te prace ułatwić, można w te kieszenie wsunąć miękkie wkładki piankowe, które zwiększają ochronę kolan przed urazami. Materiałem CORDURA wykończony został również dół nogawek, dzięki czemu spodnie nie strzępią się od dołu. Nogawki mają możliwość wydłużenia o 4 cm i tym samym dostosowania rozmiarów spodni do mężczyzn o wysokim wzroście.

Reasumując, STALCO STRETCH LINE to nowoczesna i doskonale wyglądająca odzież robocza. Nie krępuje ruchów, jest wygodna, lekka i – co ważne – po praniu bardzo szybko schnie, nie kurczy się oraz nie traci koloru. Odzież STALCO STRETCH LINE przeznaczona jest dla wszystkich profesjonalistów, majsterkowiczów, jak i alpinistów, grotołazów itd.

opr. HB (mat. STALCO)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments