ODZIEŻ ROBOCZA OCIEPLANA YATO

Tuż przed szybko zbliżającymi się przymrozkami i siarczystym mrozem w ofercie YATO pojawiła się ocieplana odzież robocza: kurtki z kapturem i spodnie robocze oraz spodnie na szelkach.

Nowe ubrania YATO zapewniają skuteczną ochronę przed wilgocią, zimnem i wiatrem, a ich jaskrawe kolory i pasy odblaskowe zwiększają widoczność oraz bezpieczeństwo. Kurtka i spodnie wykonane zostały z trzech warstw materiału. Ta wierzchnia to 100-proc. poliester Oxford 300D o gramaturze 185 g/m2 – odpowiada on za trwałość odzieży nawet podczas pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych. Z kolei podszewka to poliester 190T o gramaturze 55 g/m2. Cieplną warstwę ochronną stanowi również 100-proc. poliester, ale o

gramaturze 200 g/m2. Kurtka (YT-80950-YT-80954) została wyposażona w odpinany kaptur ze ściągaczem, trzy praktyczne kieszenie zewnętrzne, podwójne zapięcie na suwak i zatrzaski. W ocieplanych spodniach (YT-80955-YT-80959) znajdziemy z kolei kieszenie boczne i tylne zamykane na rzep oraz dwie kieszenie przednie. W spodniach długich na szelkach (YT-80960-YT-80964), oprócz klasycznych kieszeni przednich i bocznych, znajdziemy także wygodną i pojemną kieszeń piersiową (np. na telefon komórkowy). Wszystkie trzy nowe modele odzieży ocieplanej YATO są dostępne w pięciu rozmiarach od S do XXL.

Marek Pudło

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar