ODZIEŻ OCHRONNA YATO

W ofercie YATO pojawiły się nowe modele odzieży ochronnej: bluzy robocze, spodnie robocze i spodnie robocze na szelkach.

 

Ubrania wykonano z grubego materiału (gramatura 267 g/m2) odpornego na najtrudniejsze warunki terenowe, będącego połączeniem bawełny (35%) i poliestru (65%). Elementy kroju łączone są potrójnymi szwami i dodatkowymi przeszyciami, które zapewniają ubraniom najwyższą trwałość. Spodnie i bluzy spełniają normę CE. Odzież dostępna jest w sześciu rozmiarach od S do XXXL.

 

 

 

Bluzy robocze YATO (YT-80140-YT-80145) zostały wyposażone aż w 7 kieszeni, w tym 4 zapinane

na rzepy. Wśród nich znajdziemy także specjalną kieszeń na telefon komórkowy. Bluzy zapinane są zamkami błyskawicznymi. W miejscach najbardziej narażonych na przetarcia producent zastosował dodatkowe wzmocnienia poliestrowe. Rękawy zakończone są elastycznymi ściągaczami, w pasie mamy regulację biodrową, a pod pachami zapinane na zamek wywietrzniki z siateczką. W spodniach roboczych YATO (YT-80146-YT-80151) znajdziemy m.in. cały zestaw praktycznych kieszeni, w tym 6 zapinanych na rzepy i specjalną kieszonkę na telefon komórkowy. Są także uchwyt na młotek i drobne narzędzia (np. wkrętaki, ołówek) oraz ucho na klucze. Zapinanie na guzik i regulacja szerokości w pasie pozwalają idealnie dopasować spodnie do każdej sylwetki. We wszystkich nowych modelach spodni, również tych na szelkach (YT-80188-YT-80193), zastosowano wzmocnione kieszenie na kolanach do mocowania nakolanników.

Marek Pudło

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar