ODZIEŻ OCHRONNA STALCO

W katalogu produktów marki Stalco pojawiły się trzy nowe modele odzieży ochronnej: spodnie robocze, spodnie robocze na szelkach i bluza robocza.

 

Wszystkie nowe ubrania zostały wykonane z grubego materiału (gramatura 280 g/m2) odpornego na najtrudniejsze warunki dzięki połączeniu bawełny (60%) i poliestru 40%). Producent zastosował w tych ubraniach solidne zamki błyskawiczne i zakończenia szycia w newralgicznych miejscach zabezpieczone specjalnym ściegiem (ryglówką). Spodnie i bluza spełniają normę CE. Odzież dostępna jest w sześciu rozmiarach od S do XXL.
W spodniach roboczych krótkich i na szelkach znajdziemy m.in. cały zestaw praktycznych kieszeni – z przodu dwie duże, potrójnie wzmacniane, z boku jedna na

telefon, z tyłu także dwie np. na dokumenty czy portfel i na piersi (model z szelkami) kolejne dwie wielofunkcyjne. Są także: uchwyt na młotek i drobne narzędzia (np. wkrętaki, ołówek) i ucho na klucze. W obu modelach spodni zastosowano elastyczne ściągacze i szerokie szlufki pozwalające idealnie dopasować spodnie do obwodu w pasie. Na kolanach natomiast umieszczono wzmocnienia i otwory na nakolanniki. Elementem bezpieczeństwa są wstawki odblaskowe.

STALCO_ODZIEZ_2

W nowej bluzie Stalco znajdziemy również mnóstwo praktycznych zakamarków do przechowywania najbardziej potrzebnych w czasie pracy narzędzi i akcesoriów. Na piersi umieszczono dwie wielofunkcyjne kieszenie (z miejscem na telefon i uchwytem na klucze) i po bokach dwie duże kieszenie, w których można swobodnie osłonić dłonie przed zimnem. Komfort użytkowania bluzy zapewniają błyskawiczny zamek z zapięciem na rzep w kołnierzu, mocne, nitowane guziki i regulowane mankiety ułatwiające podwijanie rękawów. Na powierzchni ubrania producent umieścił odblaskowe paski bezpieczeństwa.

 

Marek Pudło

STALCO_ODZIEZ_3 STALCO_ODZIEZ_1

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments