ODKURZACZ WARSZTATOWY GRAPHITE 59G608

Wysokiej klasy odkurzacz warsztatowy GRAPHITE 59G608 z silnikiem o mocy 1500 W przeznaczony jest do szybkiego i skutecznego usuwania urobku powstałego w wyniku prac warsztatowych.

 

Odkurzacz z pojemnym 40-litrowym zbiornikiem ze stali nierdzewnej może pracować zarówno na sucho, jak i na mokro. Duża siła ciągu wynosząca 18 kPa oraz średnica końcówki węża ssącego 35 mm dają odkurzaczowi możliwość usuwania różnego rodzaju odpadów. Sprzęt ma również funkcję nadmuchu. Ponadto został wyposażony w pływakowy zawór bezpieczeństwa do pracy na mokro i korek spustowy brudnej wody. Duże tylne koła jezdne oraz chronione wspornikami przednie kółka pozwalają na bezpieczne przemieszczanie urządzenia w trudnych warunkach pracy.

Istnieje też możliwość podłączenia do odkurzacza elektronarzędzi o maksymalnej mocy 2000 W. Służy do tego gniazdo przyłączeniowe.

2050842923_59G608

Z kolei trójpozycyjny włącznik daje możliwość uruchamiania odkurzacza z poziomu podłączonej maszyny lub przez jego bezpośrednie włączenie. Prezentowany sprzęt wyposażono w metalową rurę z możliwością regulacji jej długości. Wymienne nasadki robocze przechowywane są w podstawie urządzenia. W zestawie z odkurzaczem znajdują się m.in.: wąż ssący, końcówki robocze, rura teleskopowa, worek na pył, membrana piankowa, filtr, zaczepy przewodu zasilającego i adapter, śruby wraz z nakrętkami specjalnymi oraz wkręty. Zgodność z GRAPHITE’a 59G608 europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar