ODKURZACZ WARSZTATOWY GRAPHITE 59G607

Wysokiej klasy odkurzacz GRAPHITE 59G607 z silnikiem o mocy 1500 W przeznaczony jest do szybkiego i skutecznego usuwania urobku po pracach warsztatowych.

Prezentowany odkurzacz GRAPHITE 59G607 ma 30-litrowy zbiornik ze stali nierdzewnej i może pracować zarówno na sucho, jak i na mokro. Duża siła ciągu wynosząca 18kPa oraz średnica końcówki węża ssącego 35 mm umożliwiają usuwanie różnego rodzaju odpadów. Odkurzacz ma również funkcję nadmuchu. Jest też wyposażony w pływakowy zawór bezpieczeństwa do pracy na mokro i korek spustowy brudnej wody. Duże tylne kółka jezdne oraz przednie zabezpieczone wspornikami pozwalają na bezpieczne przemieszczanie tego urządzenia w trudnych warunkach. Można do jego gniazdka

podłączać elektronarzędzia o maksymalnej mocy 2000 W. Trójpozycyjny włącznik daje możliwość uruchamiania odkurzacza z poziomu podłączonego urządzenia. Służy także do bezpośredniego włączania odkurzacza, co ma miejsce wtedy, kiedy wykorzystujemy go sprzątania lub współpracy z elektronarzędziami bezprzewodowymi. Odkurzacz wyposażono w metalową rurę z regulacją jej długości. Zaś wymienne nasadki robocze przechowywane są w podstawie urządzenia. W zestawie z nim otrzymujemy: wąż ssący, końcówki robocze, rurę teleskopową, worek na pył, membranę piankową, filtr, zaczepy przewodu zasilającego i adapter. Zgodność prezentowanego odkurzacza GRAPHITE 59G607 z europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE.

opr. HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments