Odkurzacz piorący 2w1 DEDRA DED6605

W ofercie Dedra pojawił się długo oczekiwany odkurzacz przewodowy DED6605 z funkcją czyszczenia na mokro.

Odkurza i czyści na mokro

Odkurzanie i czyszczenie na mokro (zwane też potocznie praniem) to dwie zasadnicze czynności konieczne do utrzymania czystości w domach, biurach, warsztatach itd. Często są czasochłonne, a nawet uciążliwe, zwłaszcza gdy musimy używać dwóch różnych urządzeń. Na szczęście na rynku pojawiają się innowacyjne rozwiązania, takie jak odkurzacze piorące 2w1, które pozwalają zaoszczędzić czas i wysiłek, umożliwiając wykonanie jednym urządzeniem tych dwóch zasadniczych czynności. Takim właśnie odkurzaczem jest DEDRA DED6605. Odkurzacz piorący DEDRA DED6605 wyposażono w mocny silnik o mocy nominalnej

1200 W, który za pośrednictwem turbiny generuje maksymalną siłę ssania o wielkości 17 kPa i w wypadku pracy na mokro napędza jednocześnie pompę podającą wodę do czyszczenia. Moc ssania reguluje się 2-stopniowo, przy czym domyślną jest maksymalna jej wartość. Do obsługi odkurzacza służą trzy przyciski: włącznik główny, włącznik/regulator siły ssania i włącznik pompy wody czyszczącej, a także pilot znajdujący się w uchwycie głównym węża ssącego. Umożliwia on zdalne włączanie pompy i turbiny, w tym 2-stopniowe regulowanie siły ssania. W urządzeniu zastosowano zabezpieczenie przed przepełnieniem wodą zbiornika na nieczystości, które wyłącza turbinę, powodując zatrzymanie jego napełniania.


Odkurzacz wyposażony jest w 2 demontowalne filtry – HEPA służy do pracy na sucho, zaś gąbkowy – na mokro. Posiada dwa zbiorniki – 20-litrowy na nieczystości oraz 4-litrowy na wodę myjącą. Wyposażony jest też w 1,5-metrowy wąż ssący ze zintegrowanym przewodem do podawania wody, a także szczotki do prania dywanów i tapicerki, 2 aluminiowe przedłużki, dyszę szczelinową i szczotkę płaską. Jego przemieszczenie ułatwiają 4 koła, w tym dwa skrętne umożliwiające manewrowanie sprzętem.
Omawiane urządzenie można wykorzystywać na 4 sposoby. Pierwszy to czyszczenie suchych powierzchni (praca na sucho), drugi to czyszczenie mokrych powierzchni (praca na mokro), trzeci to pranie (praca na mokro), zaś czwarty to tzw. tryb dmuchawy wykorzystywany do usuwania kurzu i pyłu strumieniem powietrza (wymaga podłączenia węża do otworu wylotowego). Co ważne, odkurzacza DEDRA DED6605 można użyć zarówno do czyszczenia na sucho/mokro powierzchni twardych (np. podłóg), jak i miękkich (dywany, wykładziny, tapicerka itp.).
Reasumując, odkurzacz piorący 2w1 DEDRA DED6605 to praktyczne i efektywne rozwiązanie dla osób poszukujących wszechstronnego urządzenia do utrzymania czystości w domu, biurze czy warsztacie. Dzięki połączeniu funkcji odkurzania i prania, oszczędza czas i wysiłek, jednocześnie zapewniając dokładne oraz higieniczne czyszczenie. Jego mocny silnik, różnorodne akcesoria i łatwa obsługa sprawiają, że jest to wartościowy sprzęt, który znacznie ułatwia utrzymanie w czystości pomieszczeń domowych, biurowych czy warsztatowych.

HB

Odkurzacz piorący 2w1 DEDRA DED6605 – dane techniczne

Moc/napięcie zasilania1200 W/220-240V
Maks. siła ssania17 kPa
Pojemność zbiornika na nieczystości/wodę myjącą20 l/4 l
Długość węża ssącego1,5 m
Rodzaje filtrówfiltr HEPA i gąbkowy
Masa13,8kg
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments