Odkurzacz kominkowy BEST

Bardzo interesującą propozycją na rozpoczynającą się właśnie porę roku jest odkurzacz kominkowy przeznaczony do odsysania popiołu z wszelkiego rodzaju kominków czy pieców na drewno i węgiel.

Korzystanie z odkurzacza kominkowego pozwala nam na zachowanie porządku podczas czyszczenia kominka, a każdy jego użytkownik doskonale wie, jak bardzo można napylić, sprzątając tradycyjną metodą. Ponieważ kominki zazwyczaj usytuowane są w najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeniach, możliwość zachowania czystości ma niebagatelne znaczenie. Mimo relatywnie niewielkich rozmiarów i wagi, co pozwala na łatwe przechowywanie i obsługę bez zbędnego wysiłku, odkurzacz kominkowy BEST wyposażony został w bardzo wydajny silnik o

mocy 1200 W oraz 20-litrowy pojemnik na nieczystości. Ponadto urządzenie ma dodatkową funkcję nadmuchu, dzięki której kierując odpowiednio strumień powietrza, możemy usunąć wszelkie zanieczyszczenia nawet z najtrudniej dostępnych miejsc. Co więcej, odkurzacz przyda nam się również poza sezonem jesienno-zimowym, gdyż idealnie nadaje się do odsysania popiołu z grilla. Bardzo dobre parametry techniczne i funkcje oraz szeroki wachlarz zastosowań, a przy tym atrakcyjna cena zaoferowana przez producenta powodują, że odkurzacz do popiołu BEST jest niezastąpionym urządzaniem dla każdego posiadacza kominka.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar