ODKURZACZ BUDOWLANY DEDRA DED6603

Oferta odkurzaczy Dedra powiększyła się o model DED6603 przeznaczony do pracy na mokro i sucho, współpracy z elektronarzędziami i sprzątania pomieszczeń użytkowych: piwnic, garaży, warsztatów, hal itp.

Odkurzacz budowlany Dedra DED6603 to wielofunkcyjne urządzenie, które może współpracować z elektronarzędziami o mocy do 2000 W i usuwać wióry oraz inny urobek powstający podczas stosowania narzędzi, jak też może być użyte do sprzątania piwnic, garaży, warsztatów, hal itp. Dzięki zastosowaniu filtra wodnego odkurzacz umożliwia usuwanie bardzo drobnych zanieczyszczeń, takich jak np. pył gipsowy. Można go też wykorzystać jako dmuchawę i np. usunąć liście z tarasu, gdyż wyposażony jest w system wydmuchu powietrza.
W

prezentowanym odkurzaczu budowlanym Dedra DED6603 zastosowano silnik o mocy 1600 W oraz 30-litrowy zbiornik na odpady. Znajdziemy w nim też potrójny system filtracji przez materiałowy worek na urobek i filtry HEPA oraz wodny. Dodatkowo urządzenie zostało wzbogacone o otrzepywacz mechaniczny filtra. Przyciskając końcówką rury ssącej przycisk otrzepywania filtra, zamykamy obieg powietrza wewnątrz odkurzacza. Następuje wtedy wzrost ciśnienia powietrza, co powoduje jego silne uderzenie w filtr HEPA, czego skutkiem jest jego oczyszczenie z pyłu. Zastosowany w odkurzaczu budowlanym Dedra DED6603 system filtracji pozwala na jego bezpieczną i efektywną współpracę ze szlifierkami do powierzchni gipsowych. Pracę nim ułatwiają też duże kółka i wygodna rękojeść. Umożliwiają one łatwe przemieszczanie odkurzacza w miejscu pracy, jak też jego transportowanie.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar