Odkręć koło z marką TOPEX

TOPEX swoją popularność zawdzięcza wieloletniej tradycji, ale też bogatej i stale rozszerzanej ofercie produktowej. Najnowsze propozycje marki skierowane są do entuzjastów mechaniki motoryzacyjnej. W warsztatowej ofercie TOPEX znalazły się 3 solidne klucze do kół.

 

 

Pierwsza propozycja to klucz teleskopowy TOPEX 37D305. Wyposażony w dwustronną nasadkę o średnicach 17 i 19 mm, umożliwi serwis wszystkich popularnych aut osobowych. Teleskopowe ramię klucza ma dwie zasadnicze zalety. Po pierwsze, dzięki możliwości wydłużenia ramienia użytkownik jest w stanie zwiększyć siłę nacisku na łeb śruby, przez co nawet te najbardziej oporne odkręcimy bez

wysiłku. Co więcej, klucz można złożyć, dzięki czemu jest łatwy w transporcie i zajmuje niewiele miejsca w bagażniku.
Kolejne dwie propozycje to klucze krzyżakowe. W odróżnieniu od klucza teleskopowego przeznaczone są nie tylko do wymiany kół w samochodach osobowych, ale i dostawczych. Klucz 37D301 jest narzędziem wyjątkowo funkcjonalnym i wytrzymałym, co jest zasługą grubego (16 mm) pręta będącego podstawą konstrukcji. Ponadto narzędzie wyposażono w optymalny zestaw końcówek. Kluczem odkręcimy śruby 17, 19 i 22 mm, ale także 13/16”, co umożliwia pracę z pojazdami importowanymi. Natomiast klucz 37D313, poza główkami o standardowych wymiarach (17 mm, 19 mm i 22 mm), ma napęd ½” umożliwiający wykorzystanie różnych nasadek dostępnych w naszej skrzynce narzędziowej. W trosce o trwałość narzędzia połączenie zespawanych prętów zostało wzmocnione i zabezpieczone stalowym nitowanym kształtownikiem.
Warto dodać, że wszystkie klucze TOPEX wykonane zostały ze wysokogatunkowej stali węglowej, a części robocze są dodatkowo utwardzone. Sprawia to, że klucze do kół TOPEX to mądry wybór na lata. Więcej informacji o kluczach do kół i pozostałych narzędziach TOPEX można znaleźć na topex.pl.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments