OBUWIE BHP od MARKI HÖGERT TECHNIK

Dla profesjonalistów bardzo ważne w pracy są odzież ochronna zapewniająca swobodę ruchów i wytrzymała na uszkodzenia, jak też wygodne obuwie robocze dostosowane do rodzaju wykonywanych zadań. Dlatego Högert Technik, marka narzędzi ręcznych i akcesoriów do elektronarzędzi, mająca w swoim portfolio szerokie spektrum produktów BHP, wprowadziła do oferty nowe modele półbutów roboczych i obuwia całorocznego TRC (Thermo Rubber Compund). Produkty te wykonane są zgodnie z normą EN ISO 20 345:2011 i posiadają II klasę ochrony.

 

Uniwersalne obuwie całoroczne

Zastosowanie materiału TRC Light Tech sprawia, że obuwie jest ultralekkie (1,3 kg), dzięki czemu zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania. Izolacja jego spodu umożliwia pracę w

temperaturach do -30°C. Jest ono też doskonałe do pracy wiosną i latem. Obuwie pozostaje bezpieczne w kontakcie z betonem. Kluczowe właściwości obuwia całorocznego Högert Technik to zabezpieczenie palców przed uderzeniem z energią 200 J, odporność na przebicie z siłą do 1100 N oraz wzmocniona osłona pięty. Obuwie jest wysoce odporne na poślizg (SRC) i dostępne w kolorze czarnym z wymienną wkładką w kolorze niebieskim. Wkładka sprzedawana jest również jako oddzielne akcesorium. Dostępne rozmiary obuwia całorocznego to: 40–47.

Półbuty robocze

Półbuty robocze o nowoczesnym, sportowym wzornictwie wykonane zostały z najwyżej jakości nubuku. Obuwie spełnia wymagania kategorii S1P. Stalowy podnosek wytrzymujący uderzenia do 200 J zapewnia ochronę palców, zaś stalowa wkładka zabezpiecza przed przebiciami do 1100 N. Wysokiej jakości gumowa podeszwa gwarantuje żywotność wydłużoną o 50% w stosunku do podeszwy poliuretanowej. Dodatkowo podeszwa jest odporna na poślizg na powierzchni ceramicznej pokrytej SLS i stalowej pokrytej glicerolem. Buty w środku wyściełane są miękką pianką EVA, która zapobiega otarciom oraz oddychającą dzianiną siatkową zapewniającą doskonałą wentylację. Produkt HT5K504 dostępy jest w kolorze czarnym z niebieskimi wstawkami. Dostępne rozmiary półbutów roboczych to: 39–46.

HT
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments