OBUWIE BEZPIECZNE DEDRA

Obok odzieży ochronnej obuwie to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego pracownika. Dedra, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, rozszerzyła asortyment produktów BHP o buty bezpieczne. Są to półbuty, trzewiki i sandały, które charakteryzuje m.in. nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość użytych materiałów.

 

Obuwie bezpieczne Dedra wykonano ze skóry, zamszu i nubuku PU. We wszystkich modelach znajdziemy podnoski stalowe wytrzymujące uderzenie z siłą do 200 J, a w niektórych wersjach także stalowe wkładki antyprzebiciowe. Podeszwy zostały wykonane z dwugęstościowego poliuretanu. Ich część piętowa podczas chodzenia absorbuje wstrząsy. Podeszwy są odporne na oleje, antyelektrostatyczne i antypoślizgowe – nie ślizgają się na podłożach ceramicznych (SRC –

pokrytych roztworem laurylosiarczanu sodu SLS) i stalowych (pokrytych glicerolem). Wnętrze obuwia gwarantuje nie tylko komfort jego noszenia, ale także zapewnia niezbędną higienę stóp. Buty bezpieczne Dedra posiadają certyfikat CE, spełniają normę EN ISO 20345:2011 i należą do II kategorii środków ochrony indywidualnej oraz do kategorii bezpieczeństwa S1 lub S1P. Nowe obuwie Dedra oferuje w rozmiarach od 39 do 47.

Marek Pudło

Buty-77

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments