OBCINAK DO PŁYT GIPSOWO-KARTONOWYCH YATO YT-76270

Obcinak do płyt gipsowo-kartonowych YT-76270 poszerzył ofertę narzędzi marki YATO przeznaczonych dla profesjonalnych wykonawców budowlanych zajmujących się wykańczaniem wnętrz.

 

Czasy, kiedy cięło się płyty gipsowo-kartonowe zwykłym nożykiem tapicerskim, dawno przeminęły. Ten materiał stał się już tak powszechny w pracach budowlanych, że producenci narzędzi ręcznych opracowują coraz ciekawsze rozwiązania przyspieszające jego obróbkę. Nie dziwi więc fakt, że w katalogu narzędzi ręcznych YATO znajdziemy wprowadzony właśnie do sprzedaży specjalistyczny obcinak do płyt g-k oznaczony jako YT-76270. Obcinak został wyposażony w trapezowe noże tnące o długości 10 mm, które pozwalają ciąć płytę jednocześnie z obu stron. Umożliwia to nie tylko skrócenie czasu obróbki materiału,

ale także zapewnia znakomitą jakość cięcia. Narzędziem tym przetniemy materiał o maksymalnej grubości 18 mm i długości 600 mm, która jest regulowana za pomocą specjalnego ogranicznika wyposażonego w podziałkę centymetrową. Obcinak ma dwie wygodne rękojeści obłożone antypoślizgową okładziną, dzięki którym wykonawca pewnie i bezpiecznie prowadzi sprzęt po obcinanej płycie.

Marek Pudło

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar