OBCHODY 25-LECIA FIRMY EGA

EGA swoje 25-lecie obchodziła 26 listopada na Zamku w Gniewie. Przybyło na nie ponad 360 gości: dostawcy, dystrybutorzy, pracownicy, reprezentanci władz regionalnych i mediów oraz politycy.

 

Uroczystości 25-lecia firmy EGA rozpoczęto od zaprezentowania historii jej sukcesu. Następnie Adam Gudalewski podziękował pracownikom i rodzinie, kontrahentom i dostawcom za owocną współpracę. – Nasz zespół, który udało się zbudować, tworzą osoby z profesjonalnymi umiejętnościami wzajemnie uzupełniające się w codziennej pracy – powiedział Adam Gudalewski. – Dziękuję im, że są w naszym zespole. Wszystko co zbudowaliśmy, zbudowaliśmy bez żadnych środków pomocowych, reinwestując większość zysków w firmę. Minione 25 lat to był dla nas czas nauki

biznesu, doświadczeń oraz poznawania ludzi. Przed nami kolejne 25 lat umacniania naszej pozycji rynkowej, a przede wszystkim otwarcia się na innowacje i pomysły młodego pokolenia. Niezbędny jest nam powiew świeżości młodzieńczej i wiara w sukces – konkludował Adam Gudalewski.

_DSC5295

Następnie Ewa i Adam Gudalewscy uhonorowali pamiątkowymi statuetkami pracowników o najdłuższym stażu pracy oraz najlepszych dystrybutorów. Odebrali też gratulacje od pracowników, dostawców i władz regionalnych: wiceprezydenta Starogardu Gdańskiego Przemysława Bieska-Talewskiego, wicemarszałka województwa pomorskiego Krzysztofa Trawickiego oraz posła na Sejm RP Sławomira Neumanna.

_DSC5055 _MG_0570-1

Podczas o obchodów 25-lecia firmy EGA odbył się uroczysty bankiet oraz miał miejsce koncert Zbigniewa Wodeckiego. Do tańca dla uczestników obchodów grał zespół Pauliny Czapli, finalistki programu MUST BE THE MUSIC, oraz didżej Tomasz Galiński z Radia Gdańsk.

pins

25-LAT

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments