NUBUKOWE TRZEWIKI OD LAHTI PRO

Rodzina butów roboczych znaczonych marką LAHTI PRO rozwija się z dużą dynamiką. We wrześniu swoją polską rynkową premierę miał model L30117.

Jest kolejnym wzorem, do którego produkcji wykorzystano trwałą i znaną z zastosowań trekkingowych skórę nubukową. Stanowi ona świetny materiał w przypadku obuwia jesiennego. Charakteryzuje się dobrą oddychalnością i odpornością na wilgoć. Konstrukcja zewnętrzna trzewików L30117 w części przedniej i tylnej wzmocniona jest wstawkami z tworzywa TPR. Co bardzo ważne, buty nie zawierają elementów metalowych, a o wygodę stóp dba wymienna wyściółka oraz dzianina siatkowa. Duży wpływ na komfort użytkowania ma gumowa podeszwa z głębokim protektorem. Jest ona odporna na olej napędowy

i dobrze stabilizuje stopę. Trzewiki mają polimerową wkładkę antyprzebiciową i właściwości antyelektrostatyczne. Ich konstrukcja pozwala absorbować energię w części piętowej, co znacznie zmniejsza nacisk stopy na podłoże i tym samym podnosi komfort użytkowania. Wizualnie trzewiki LAHTI PRO L30117 prezentują się bardzo interesująco.

 

Mają stonowany design, co z wysoką jakością wykorzystanych materiałów sprawia, że mogą zainteresować przedstawicieli wielu grup zawodowych, a także tych, którzy poszukują wygodnych butów na jesień. Nubukowe trzewiki od LAHTI PRO są zgodne z kategorią bezpieczeństwa S3 SRA i normą ISO 20345:2011.

JCh(Profix)

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments